Skocz do zawartości

Historia edycji

flexin

flexin

9 minut temu, Stefan85 napisał:

pies kosztuje wiecej niz 200l akwarium a moze nawet 400l jezeli ktos karmi gotowa pasza.

to prawda ponad 300zł mc karma ale to jak mówiłem koszt stały policzalny. Jak podchodzisz odpowiedzialnie do tematu to się w niego wgłębiasz i liczysz koszty. Jak rok zbieram na sprzęt to ciężko powiedzieć, że teraz te 200zł mc to dla mnie nic (to także "niewidzialny" do końca koszt bo przecież wolałbym kupić za to rybkę... a jakiego miałbym korala! a w sumie to utrzymuje przy życiu moje pozostałe zwierzęta ale o tym z góry nie pomyśę!)... możliwe ale wolałbym wiedzieć, że to 200 albo czasem 250zł a nie jak w przypadku nagłej diagnozy psa 2,5k i nie ma, że boli- tu także to zapłacę jak ktoś powiedział hobby is hobby ale 500l nie będzie 200l :) Napisałem tylko dlatego, że nie powinno być odpowiedzi w stylu "nie liczy się kosztów, bo Ciebie nie stać", "nie uda ci się jak pytasz o koszty" etc. raczej rzucenie wartości i wielkości zbiornika być może komuś da do myślenia, że stworzy przemyślany i doinwestowany zbiornik a nie wielki bo przecież im więcej wody tym łatwiej a koszty to siara pytać "biedaku" hahaha- takie "małe" wyolbrzymienie. 

 

flexin

flexin

Teraz, Stefan85 napisał:

pies kosztuje wiecej niz 200l akwarium a moze nawet 400l jezeli ktos karmi gotowa pasza.

to prawda ponad 300zł mc karma ale to jak mówiłem koszt stały policzalny. Jak podchodzisz odpowiedzialnie do tematu to się w niego wgłębiasz i liczysz koszty. Jak rok zbieram na sprzęt to ciężko powiedzieć, że teraz te 200zł mc to dla mnie nic... możliwe ale wolałbym wiedzieć, że to 200 albo czasem 250zł a nie jak w przypadku nagłej diagnozy psa 2,5k i nie ma, że boli- tu także to zapłacę jak ktoś powiedział hobby is hobby ale 500l nie będzie 200l :)

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.