Skocz do zawartości
J.SMITH

Nowe duże akwarium na wypasie

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, J.SMITH napisał:

Skoro ta biała wanna jest lipa to która jest ok, napiszcie proszę, bo kręcimy się w kółko bez sensu żadnego i tylko spamujemy bezproduktywnie Moljzesz napisz co polecasz?

Ja bym tego nie kupił, na chiński tel. dostałem 24mce gwarancji no to sorry.

Tak jak koledzy piszą ale sprzęt to tylko sprzęt, na każdym da się utrzymać ładne akwarium tylko trzeba wiedzieć jak a Ty za przeproszeniem nic nie wiesz na temat akwarystyki


39ab02c6bf502279.jpg5215f98825db8954.jpg

ryba-ruchomy-obrazek-0437.gif PS Pandora 4x54W T5 i 3x145W LED, DCP6500, AWN40 na DCP3000,RW-15, RW-8,CP-55, Biopellests AIO XL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to firma Argus robi takie projekty .Tylko nie wiem czy dobrze to robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampy LED to Kessil, jak hybrydy to ATI.

Odpieniacz Bublle King. Tak samo pompy obiegowe.

Cyrkulatory Vertech.

Szkło lub akryl. Jesli cena nie gra roli, ale akryl łatwiej porysować.

Komputer Profilux , w stanach bardziej znany APLEX.

No i inne gadzety które wyjdą w praniu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abzol

  zanim polecisz poczytaj opinie na ich temat na forum... jest tego trochę. Ja swojej własnej nie wyrobiłem - dobry kolega miał z nimi styczność i jego opinia mi wystarczyła by wiedzieć kogo lepiej unikać :)

Edytowane przez chwialek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o Argusie akurat słyszałem od kolegi, że właśnie nie do końca są o nim dobre opinie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

J.SMITH skąd jesteś?

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, abzol napisał:

Z tego co pamiętam to firma Argus robi takie projekty .Tylko nie wiem czy dobrze to robi.

Tak i bierze marżę 500% za wszystko i wciska sprzęt jak nie ma innego który sie zamawiało. Super sprzedawca -kpina nie sprzedawca. Nie polecam tej firmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coltrane jest ok. ale ja osobiście kocham automaty z widocznym mechanizmem na tarczy i mam kilka.


No tak, one powodują opad kopary, dla mnie to poprostu zegarek. Z jakiego miasta jestes?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

dużo zdjęć mojego akwarium https://www.facebook.com/tibireef/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie takich chciałem wyeliminować, ja obecnie mieszkam od niedawna w Świebodzicach koło Wałbrzycha nie znam tych okolic ale nic ciekawego tu w pobliżu nie widziałem, ogólnie mam mało czasu na objazd po sklepach raczej tylko niedziela wchodzi w grę, pracuje też 70 km od miejsca zamieszkania więc tracę czas na dojazd i takie tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko chciałem podpowiedzieć napisałem że nie znam opinii a teraz już znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
8 minut temu, abzol napisał:

Z tego co pamiętam to firma Argus robi takie projekty .Tylko nie wiem czy dobrze to robi.

nie wspominaj tu o tym ... pseudofachowcu który do zbiornika z kilkoma rybami i mięsakami wciska ludziom reaktory wapnia za kilka tyś. i tłumaczy że przecież nie trzeba odkręcać butli .. i wtedy działa jako filtr przepływowy :) - byle tylko sprzedać / zarobić i niech się martwią inni 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, J.SMITH napisał:

no właśnie takich chciałem wyeliminować, ja obecnie mieszkam od niedawna w Świebodzicach koło Wałbrzycha nie znam tych okolic ale nic ciekawego tu w pobliżu nie widziałem, ogólnie mam mało czasu na objazd po sklepach raczej tylko niedziela wchodzi w grę, pracuje też 70 km od miejsca zamieszkania więc tracę czas na dojazd i takie tam

Szkoda daleko ode mnie, ja bym ci zrobił fajne akwa :) za gruby hajs ;)


39ab02c6bf502279.jpg5215f98825db8954.jpg

ryba-ruchomy-obrazek-0437.gif PS Pandora 4x54W T5 i 3x145W LED, DCP6500, AWN40 na DCP3000,RW-15, RW-8,CP-55, Biopellests AIO XL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłem u rodziny w Poznaniu, ładne duże miasto i chciałem podjechać do jakiegoś sklepu wpisałem sklepy akwarystyczne na różne sposoby i lipa chyba tylko jeden Aquamedic wyskoczył czy faktycznie nie ma tam żadnego konkretnego sklepu z morszczyzną? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, J.SMITH napisał:

Ostatnio byłem u rodziny w Poznaniu, ładne duże miasto i chciałem podjechać do jakiegoś sklepu wpisałem sklepy akwarystyczne na różne sposoby i lipa chyba tylko jeden Aquamedic wyskoczył czy faktycznie nie ma tam żadnego konkretnego sklepu z morszczyzną? 

jest temat na forum - z mapą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

a przy okazji .. zbiornik ma powalać .. po jakim czasie ? od chwili założenia i nalania wody ? to chyba ze sztuczną rafą - poczytaj o dojrzewaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o proszę i jeszcze na Dębcu, tam gdzie mam rodzinę na Wiklinowej to chyba nie daleko

ale przez rok będzie straszył czy będzie to jakoś wyglądało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, J.SMITH napisał:

Ostatnio byłem u rodziny w Poznaniu, ładne duże miasto i chciałem podjechać do jakiegoś sklepu wpisałem sklepy akwarystyczne na różne sposoby i lipa chyba tylko jeden Aquamedic wyskoczył czy faktycznie nie ma tam żadnego konkretnego sklepu z morszczyzną? 

 

2 minuty temu, silvia napisał:

dobry zbiornik potrafi "startować" i rok ...

EEE zeovit i już parę tyg i masz full wypas


39ab02c6bf502279.jpg5215f98825db8954.jpg

ryba-ruchomy-obrazek-0437.gif PS Pandora 4x54W T5 i 3x145W LED, DCP6500, AWN40 na DCP3000,RW-15, RW-8,CP-55, Biopellests AIO XL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

jak będzie dobrze serwisowany ... albo prowadzony na zeowicie (o właśnie kolega uprzedził :P ) - ale to trzeba wiedzieć co się chce - a z zerową wiedzą ... ale grubym portfelem trzeba znaleźć fachowca który wpadnie 2x w tygodniu - na godzinkę lub dwie

Edytowane przez Gość (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skontaktuj się z chłopakami z "projekt akwarium " oni robią szybko i wow jest od razu :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.