Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Za zgodą admina umieszczam informacje o nowym sklepie akwarystycznym który powstaje w Warszawie .

ACROPORA Salon Akwarystyki Morskiej zostanie otwarty w centrum handlowym LAND na ul. Wałbrzyskiej 11 Lokal 172 pierwsze piętro .

Otwarcie sklepu planowane jest na 2007-02-27


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja tam napewno zajade.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm a moze z okazji otwarcia jakas promocja, albo co? Darmowa golonka i piwko? :(


"""Projekt 300"" - powolne zasiedlanie i szlifowanie szczegolow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo, to i ja podjade napewno.


300L+80L sump, Bubble Magus NAC7, newjet 3000, 2 x newjet 3900, UV 11w, pudełko przelewowe

32kg LR, 18kg LS, 2 x ocellaris, 2 x sexy shrimp, hepatus, żółtek, doktorek, escenius midas, centropyge loricula, 2 x krewetka czyszcząca, 3 x euphylia, zoanthusy, grzybki, barierum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może będzie okazja by poznać kilku kolegów na żywo .


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to trzeba by ustalic konkretna godzine spotkania.Ja bede kolo 16:30-17:00.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy spokojnie :( dziś byłem na miejscu i widziałem postepy w urządzaniu sklepu i jest oki . A co do dokladnej daty otwarcia to jeszcze potwierdze ją u Ł.K i dam znać .


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Robert K

dzisiaj jest 27.02 czy sklep działa czy jest jakieś opóźnienie i otwarcie dopiero za jakiś czas ? Jeśli działa to miło by było gdybyś podał dokładnie w którym miejscu w tym centrum się znajduje :)

Pozdrawiam


Nowe akwa 110x65x60, 2xOR 3500, ProfiLux + sterowana Tunze 6055, stara tunze, deltec apf600, fr509, ati powermodule 10x39W, zalane zasolone czeka na mieszkańców

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@klakier

sklep działa choć oficjalnego otwrcia jeszcze nie było a co do lokalizacji sklepu to czytaj pierwszy post.


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co bedzie na oficjalnym otwarciu?

Kaczka wstazke przetnie? :)

Beda witali chlebem i sola (TM Pro Reef)? :)

A tak na powazne, to jezeli wlasciciel (nawet kojarze kto to) utrzyma ceny na znosnym poziomie to moze byc fajny sklep.

Pytanie tylko, czy z samego sklepu da sie wyzyc placac za wynajem powierzchniw w LAND.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto tam jechać? Pytanie jako że prawdopodobnie będę w piątek w Warszawie gdzie warto pojechać do ZooFokus'a na pewno się wybiorę (może ktoś się orientuje czy sprzedają tam szczepki i jak z cenami stoją?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno warto zajrzec zwlaszzcza ze to 10 min od zoofokusa a przynajmiej jest z kim porozmawiac i zaczerpnac rad:) bylem zajzalem za krate i bardzo uzekl mnie widok regalow calkiem niezle juz wyglada. Pytalem jak ze sprzedaza zwierzakow. Szczepki twarde miekie i inne beda w nastepnym tygodniu bo lezakuja w domu u L.K. gdzie maja lepsze warunki puki co bo w poniedzialek mozliwe ze juz beda w sklepie. Jakies zwierzaeta sa dostepne rozgwiazde jedna wynioslem i jestem bardzo zadowolony. sprzet tez juz widac kenta cale masa. Rybki plywaja i sa w niezlej kondycji wiec polecam sie wybrac napewno jak ruszy cala para bedzie lepiej ale juz jest nie najgozej:):yes


130x70x50 455l 100kg lr, grotech 4pompy, 2x150W 4x54W sciemniane, chłodziarka teco tr10, profilux, redox, Tunze 61000, 6000, mini reddragon 5000l , reddragon bubbleking 200, fr509 ecofos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe co mialem namysli?? szczepki twarde miekie i inne może pól twarde:D


130x70x50 455l 100kg lr, grotech 4pompy, 2x150W 4x54W sciemniane, chłodziarka teco tr10, profilux, redox, Tunze 61000, 6000, mini reddragon 5000l , reddragon bubbleking 200, fr509 ecofos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mowili to dopiero od poniedzialku:(


130x70x50 455l 100kg lr, grotech 4pompy, 2x150W 4x54W sciemniane, chłodziarka teco tr10, profilux, redox, Tunze 61000, 6000, mini reddragon 5000l , reddragon bubbleking 200, fr509 ecofos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Robert K :

Za zgodą admina umieszczam informacje o nowym sklepie akwarystycznym który powstaje w Warszawie ...

Kurcze nie ma mnie ostatnio za czesto na nano zaglądam a tu zamiast obrzucanki epitetami pełna kultura, poszanowanie i zrozumienie zasad (po obu stronach "barykady") no no no - miłe to wszystko :)

Zycze powodzenia właścicielowi nowego sklepu i oby sie wiodło. Ja z drugiego konca Polki ale jak bede w Wawie to zapewne wdepne

Ostatnio byłem w galerii mokotów w tym zoologiznym przy okazji konferencji i mimo że wlazłem z silnym postanowieniem wyniesienia jakiejś morszczyny to naprawde nic ciekawego dla siebie nie znalazłem.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś (a właściwie to wczoraj) u Łukasza. Sklep zapowiada się naprawdę fajnie. Kupiłem ładniutkie Pterapogon kaudernii i dostałem paragon z nr 2 :)

I dostałem też garść fajnych glonków, za które mam podziękować na priv Robertowi z forum. Niestety, nie pamiętam któremu :con Ale dziękuję bardzo - właściwy Robert się domyśli :)


Pozdrawiam, Witek

HW: 225l + sump

SW: Pterapogon kaudernii, Cryptocentus cintus, Alpheus bellus, Centropyge argi, Ctenochaetus truncatus, Cypho purpurascens, Siganus vulpinus, Lybia tesselata, 2x Lysmata amboinensis, 2x Lysmata debelius, kilka Gobiodon histrio, kilka ślimaków, różne pustelniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@witek

zapewne Robertowi K.

co do sklepu to byłem dzisiaj, a raczej wczoraj i jak najbardziej polecam zajrzec. Co prawda sklep w trakcie budowy jeszcze ale Łukasz ma otwartą kratę żeby mu się nie nudziło (oczywiście tą od sklepu) :) Zawsze można porozmawiać, a jak bardzo będziecie chcieli to zapewne cos wam sprzeda z akwarium. Zreszta zawsze moze przyniesc cos z domu, kwestia tylko wczesniejszego umówienia się z nim :)

Polecam jak najbardziej !!! :D


Nowe akwa 110x65x60, 2xOR 3500, ProfiLux + sterowana Tunze 6055, stara tunze, deltec apf600, fr509, ati powermodule 10x39W, zalane zasolone czeka na mieszkańców

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
klakier :

Łukasz ma otwartą kratę żeby mu się nie nudziło (oczywiście tą od sklepu) :)

Juz przez moment blysnela nadzieja, ze moze ma rozpoczeta krate piwa :)


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@klakier

Już wiem, chodziło o Rebcia

Zatem Rebciu, dzięki serdeczne za cheatomorpjhe, bardzo fajny glonek :)


Pozdrawiam, Witek

HW: 225l + sump

SW: Pterapogon kaudernii, Cryptocentus cintus, Alpheus bellus, Centropyge argi, Ctenochaetus truncatus, Cypho purpurascens, Siganus vulpinus, Lybia tesselata, 2x Lysmata amboinensis, 2x Lysmata debelius, kilka Gobiodon histrio, kilka ślimaków, różne pustelniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

Tak wogóle to na imię mam Czarek :)


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. ja tez dzisiaj bylem w sklepie , musze powiedziec ze zapowiada sie calkiem niezle. i obsluga pierwsza klasa. dostalem glonki do sumpa za ktore tez dziekuje dla rebcia.

pozdrawiam


akwa 160x60x60 - RED SKIM 250 NewJet 6000 cyrkulacja wavebox, ts07 - 2x250w HQI + 4x54w t5

www.LMstudio.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok to i ja cos powiem bylem widzialem i .............. kupilem zostawilem okolo tysiaka czekam na 2 duze zbiorniki pokazowe a znajac Lukasza i Jacka to bedzie pokazówka ze glowa boli nie marnuja kasy na pierdoly wszystko profesjonalnie i na temat aby tak dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko kto tam będzie szyby czyścił:) a zbiorników jest pare.


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się chętnie zatrudnię:)!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.