Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

olekszwarc :

Ja się chętnie zatrudnię:D!

jako wolontariusz? :p


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witekt :

Zatem Rebciu, dzięki serdeczne za cheatomorpjhe

@Rebciu, trzeba bylo zrobic klauzule aby do podziekowan piwo dolaczali :D

Mialbys browaru do samego Bozego Narodzenia :p


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe :p aj tam, od piwa to tylko "bęben" rośnie :D ja tam wolę inne, mocniejsze trunki :D

Dobrze, że moja "akcja" rozwija się i mam nadzieje, że osoby obdarowane przez Łukasza będą w przyszłości nadmiar tych glonów oddawać innym morszczakom - tak aby temat niedostępności ich w naszym kraju się skończył :p

Łukasz dobra robota, a jak będę się wybierał do Ciebie to dowiozę :D


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rebciu, daj znać, kiedy będziesz u Łukasza.

Tam są chyba ze 3 puby :drink


Pozdrawiam, Witek

HW: 225l + sump

SW: Pterapogon kaudernii, Cryptocentus cintus, Alpheus bellus, Centropyge argi, Ctenochaetus truncatus, Cypho purpurascens, Siganus vulpinus, Lybia tesselata, 2x Lysmata amboinensis, 2x Lysmata debelius, kilka Gobiodon histrio, kilka ślimaków, różne pustelniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rebciu :

ja tam wolę inne, mocniejsze trunki :p

Pamietam :D vodka methode dobra na wszystko :D

Wlasnie kombinuje swiatlo nad sumpem, wiec sie zglosze :p

jak bedziesz robil glono-kosy :D


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witekt :

@Rebciu, daj znać, kiedy będziesz u Łukasza.

Tam są chyba ze 3 puby

:D może przy okazji otwarcia nowego sklepu warto by zrobić jakieś spotkanie integracyjne :p pogadam z Łukaszem - może coś z tego wyjdzie :p

Piotrek, jek będziesz chciał glony to daj znać - nie trzeba czekać na "glonokosy":wink


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje z Fokusem? Kurde byłem wczoraj i jakaś padaka z nikim nie można porozmawiać ,chciałem kupić sobie polipy ricordi bo mieli ale chłopak na sklepie nie chciał sprzedać bo nie znał dokładnej ceny i boi się szefa - kto ma to wiedzieć!!!.Korale maja ładne ale ceny i znowu najmniejsza pierdółka 150zł już nawet nie chciałem się pytać o 0,5cm akry bo pewnie też bym był zaskoczony.A to był kiedyś taki fajny sklep:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy właściciele sklepu Acropora byli już z butelką whisky u głównego moderatora akwarystyki morskiej w Polsce? Bo bez tego podobno ani rusz...i od razu bankructwo. :p


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@baz nie ma z kim gadac bo Łukasz otworzył przeciez swoj sklep a tylko z nim w fokusie mozna bylo pogadac,


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@baz,

krzysiek l ma racje. Personel zoofockus zrobil swoj sklep - jak w temacie.

Wiec jak pogadac, to teraz do Landu a nie na Ursynow. :p

Ale zeby sprzedawca w sklepie (nawet w zoofokus) nie wiedzial co ile kosztuje, to juz sie zdziwilem.

Chyba w tym kraju rzeczywiscie zaczyna brakowc rak do pracy i biora "z ulicy".


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.