Skocz do zawartości

Historia edycji

SU1

SU1

14 minut temu, laszek napisał:

Standard. Raz czekalem 1,5 miesiaca. Teraz 3 tydzien

No standard ... heh .Ale to totalnie wbrew logice , ani sklep na tym nie zyska ani producent .Baa , wręcz odwrotnie .Pierwsze to złachanie sprzętu na forach = spadek sprzedaży .Nie kupię sklep nie zarobi  .Dwa  , to wiele osób skłoni do zakupów gdzie indziej .

Tak dla przykładu polska firma "A" załatwia to w rekordowym tempie , dosłownie 48h i nówka w domu . Co za tym idzie mimo że miałem trzy gwarancje byłem super zadowolony bo dostawałem nowy sprzęt expresem w dodatku nowszej generacji . Co za tym idzie teraz w domu mam 24 urządzenia od tego producenta .Bo gwarancja to przyjemność .

SU1

SU1

8 minut temu, laszek napisał:

Standard. Raz czekalem 1,5 miesiaca. Teraz 3 tydzien

No standard ... heh .Ale to totalnie wbrew logice , ani sklep na tym nie zyska ani producent .Baa , wręcz odwrotnie .Pierwsze to złachanie sprzętu na forach = spadek sprzedaży .Dwa następne to wiele osób skłony do zakupów gdzie indziej .

Tak dla przykładu polska firma "A" załatwia to w rekordowym tempie , dosłownie 48h i nówka w domu . Co za tym idzie mimo że miałem trzy gwarancje byłem super zadowolony bo dostawałem nowy sprzęt expresem w dodatku nowszej generacji . Co za tym idzie teraz w domu mam 24 urządzenia od tego producenta .Bo gwarancja to przyjemność .

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.