Skocz do zawartości

Historia edycji

rafik73

rafik73

6 godzin temu, Nik@ napisał:

Dodanie w regulaminie zapisu "jeżeli odbiór osobisty", zwalniającego z obowiązku dodania zdjęcia czy oznaczenia w kółko skutkowałoby tym, że każdy, kto ma podejście "nie chce mi się" utworzy ogłoszenie z tekstem "tylko odbiór osobisty", a po jego zaakceptowaniu zmieni treść na "możliwa wysyłka". Potem inny użytkownik, któremu ogłoszenie z wysyłką odrzucę, bo nie chciało mu się zaznaczyć fragmentu, wyszpera mi kilka takich edytowanych po akceptacji ogłoszeń i zarzuci nierzetelność/czepialstwo/wstanie lewą nogą...  co przerabiam od piątku z autorem tematu.

Jak widzisz po tym poście nieraz mi się chce. 

Zazwyczaj nie chcę mi się robić zbędnych i niepotrzebnych rzeczy.  

Lecz udowadnianie komuś , że białe jest białe a czarne jest czarne uważam za bardzo potrzebne. 

Z uporem maniaka śmiem twierdzić , że rysowanie kółek na Euphilli jest zbędnym zabiegiem raczej wprowadzającym w błąd potencjalnego klienta niż pomocą dla niego.  Dodatkowo wymysł ten , jest nie poparty żadnym zapisem w regulaminie . 

Wolę więc mieć tego korala w całości gdyż jest to kilka lat mojej opieki nad zwierzakiem i nie podzielić się nim na targowisku z kolegami na tym forum . Dlatego tylko, że ktoś ma akurat tzw. parcie na szkło . 

 

 

rafik73

rafik73

6 godzin temu, Nik@ napisał:

Dodanie w regulaminie zapisu "jeżeli odbiór osobisty", zwalniającego z obowiązku dodania zdjęcia czy oznaczenia w kółko skutkowałoby tym, że każdy, kto ma podejście "nie chce mi się" utworzy ogłoszenie z tekstem "tylko odbiór osobisty", a po jego zaakceptowaniu zmieni treść na "możliwa wysyłka". Potem inny użytkownik, któremu ogłoszenie z wysyłką odrzucę, bo nie chciało mu się zaznaczyć fragmentu, wyszpera mi kilka takich edytowanych po akceptacji ogłoszeń i zarzuci nierzetelność/czepialstwo/wstanie lewą nogą...  co przerabiam od piątku z autorem tematu.

Jak widzisz po tym poście nieraz mi się chce. 

Zazwyczaj nie chcę mi się robić zbędnych i niepotrzebnych rzeczy.  

Lecz udowadnianie komuś , że białe jest białe a czarne jest czarne uważam za bardzo potrzebne. 

Z uporem maniaka śmiem twierdzić , że rysowanie kółek na Euphilli jest zbędnym zabiegiem raczej wprowadzającym w błąd potencjalnego klienta niż pomocą dla niego.  Dodatkowo wymysł ten , jest nie poparty żadnym zapisem w regulaminie . 

Wolę więc mieć tego korla w całości gdyż jest to kilka lat mojej opieki nad zwierzakiem i nie podzielić się nim na targowisku z kolegami na tym forum . Dlatego tylko, że ktoś ma akurat tzw. parcie na szkło . 

 

 

rafik73

rafik73

5 godzin temu, Nik@ napisał:

Dodanie w regulaminie zapisu "jeżeli odbiór osobisty", zwalniającego z obowiązku dodania zdjęcia czy oznaczenia w kółko skutkowałoby tym, że każdy, kto ma podejście "nie chce mi się" utworzy ogłoszenie z tekstem "tylko odbiór osobisty", a po jego zaakceptowaniu zmieni treść na "możliwa wysyłka". Potem inny użytkownik, któremu ogłoszenie z wysyłką odrzucę, bo nie chciało mu się zaznaczyć fragmentu, wyszpera mi kilka takich edytowanych po akceptacji ogłoszeń i zarzuci nierzetelność/czepialstwo/wstanie lewą nogą...  co przerabiam od piątku z autorem tematu.

Jak widzisz po tym poście nieraz mi się chce. 

Zazwyczaj nie chcę mi się robić zbędnych i niepotrzebnych rzeczy.  

Lecz udowadnianie komuś , że białe jest białe a czarne jest czarne uważam za bardzo potrzebne. 

Z uporem maniaka śmiem twierdzić , że rysowanie kółek na Euphilli jest zbędnym zabiegiem raczej wprowadzającym w błąd potencjalnego klienta niż pomocą dla niego.  Dodatkowo wymysł ten , też nie poparty jest żadnym zapisem w regulaminie . 

Wolę więc mieć tego korla w całości gdyż jest to kilka lat mojej opieki nad zwierzakiem i nie podzielić się nim na targowisku z kolegami na tym forum . Dlatego tylko  , że ktoś ma akurat parcie na szkło . 

 

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.