Skocz do zawartości

Historia edycji

waldek123blau

waldek123blau

Godzinę temu, Coltrane napisał:

cała szyba odpada, bałbym się koło tego chodzić ;) Jedyna opcja to klejenie z dwóch tak jak na zdjęciu które wkleiłem.

Jeżeli się zdecydujesz to znam patent jak można takie akwarium zrobić z całymi szybami i na dodatek bez wycinania. Z Przemkiem dwa lata temu przegadaliśmy temat. Zaproponował że szyby w moim przypadku przednia i tylna będą miały wymiary 340cm x 140cm ale dno na części akwarium wklei na wysokości 70cm a na drugiej części na wysokości 140cm, stelaż będzie pod dnem w kształcie stopnia schodowego a szyby tylna i przednia będą  poniżej stelaża. I aby akwarium wyglądało pięknie na tych szybach przedniej i tylnej które znajdą się poniżej stelaża przyklei  lacobel. Jedyny mankament gdy się chce mieć akwarium na normalnej wysokości tego patentu to to że sump musiał by być w innym miejscu niż pod akwarium. U mnie sump jest w piwnicy jak wiesz więc z tym nie było by sprawy a u Ciebie trzeba by było ustawić akwarium trochę wyżej czyli zrobić sump wyższy. Bo w akwarium z dłuższymi szybami przednią i tylną nie ma dostępu do sumpa pod akwarium od przodu.

I na tym zdjęciu które zamieściłem powyżej i poniżej jest ten sam patent tylko zamiast lacobela jest płyta meblowa

12240204_ass.JPG

A na zdjęciu powyżej jest akwarium wyżej podniesione i sump pod spodem się zmieścił - szyby nie przeszkadzają.

Tylko czy Tobie by pasowało mieć akwarium tak wysoko?

waldek123blau

waldek123blau

Godzinę temu, Coltrane napisał:

cała szyba odpada, bałbym się koło tego chodzić ;) Jedyna opcja to klejenie z dwóch tak jak na zdjęciu które wkleiłem.

Jeżeli się zdecydujesz to znam patent jak można takie akwarium zrobić z całymi szybami i na dodatek bez wycinania. Z Przemkiem dwa lata temu przegadaliśmy temat. Zaproponował że szyby w moim przypadku przednia i tylna będą miały wymiary 340cm x 140cm ale dno na części akwarium wklei na wysokości 70cm a na drugiej części na wysokości 140cm, stelaż będzie pod dnem w kształcie stopnia schodowego a szyby tylna i przednia będą  poniżej stelaża. I aby akwarium wyglądało pięknie na tych szybach przedniej i tylnej które znajdą się poniżej stelaża przyklei  lacobel. Jedyny mankament dla Ciebie tego patentu to to że sump musiał by być w innym miejscu niż pod akwarium. U mnie sump jest w piwnicy jak wiesz więc z tym nie było by sprawy a u Ciebie trzeba by było zrobić gdzieś pod schodami. Bo w akwarium z dłuższymi szybami przednią i tylną nie ma dostępu do sumpa pod akwarium od przodu.

I na tym zdjęciu które zamieściłem powyżej i poniżej jest ten sam patent tylko zamiast lacobela jest płyta meblowa

12240204_ass.JPG

waldek123blau

waldek123blau

58 minut temu, Coltrane napisał:

cała szyba odpada, bałbym się koło tego chodzić ;) Jedyna opcja to klejenie z dwóch tak jak na zdjęciu które wkleiłem.

Jeżeli się zdecydujesz to znam patent jak można takie akwarium zrobić z całymi szybami i na dodatek bez wycinania. Z Przemkiem dwa lata temu przegadaliśmy temat. Zaproponował że szyby w moim przypadku przednia i tylna będą miały wymiary 340cm x 140cm ale dno na części akwarium wklei na wysokości 70cm a na drugiej części na wysokości 140cm, stelaż będzie pod dnem w kształcie stopnia schodowego a szyby tylna i przednia będą  poniżej stelaża. I aby akwarium wyglądało pięknie na tych szybach przedniej i tylnej które znajdą się poniżej stelaża przyklei  lacobel. Jedyny mankament dla Ciebie tego patentu to to że sump musiał by być w innym miejscu niż pod akwarium. U mnie sump jest w piwnicy jak wiesz więc z tym nie było by sprawy a u Ciebie trzeba by było zrobić gdzieś pod schodami. Bo w akwarium z dłuższymi szybami przednią i tylną nie ma dostępu do sumpa pod akwarium od przodu.

I na tym zdjęciu które zamieściłem powyżej i poniżej jest ten sam patent tylko zamiast lacobela jest płyta meblowa

12240181_ase.jpg

waldek123blau

waldek123blau

53 minuty temu, Coltrane napisał:

cała szyba odpada, bałbym się koło tego chodzić ;) Jedyna opcja to klejenie z dwóch tak jak na zdjęciu które wkleiłem.

Jeżeli się zdecydujesz to znam patent jak można takie akwarium zrobić z całymi szybami i na dodatek bez wycinania. Z Przemkiem dwa lata temu przegadaliśmy temat. Zaproponował że szyby w moim przypadku przednia i tylna będą miały wymiary 340cm x 140cm ale dno na części akwarium wklei na wysokości 70cm a na drugiej części na wysokości 140cm, stelaż będzie pod dnem w kształcie stopnia schodowego a szyby tylna i przednia będą  poniżej stelaża. I aby akwarium wyglądało pięknie na tych szybach przedniej i tylnej które znajdą się poniżej stelaża przyklei  lacobel. Jedyny mankament dla Ciebie tego patentu to to że sump musiał by być w innym miejscu niż pod akwarium. U mnie sump jest w piwnicy jak wiesz więc z tym nie było by sprawy a u Ciebie trzeba by było zrobić gdzieś pod schodami. Bo w akwarium z dłuższymi szybami przednią i tylną nie ma dostępu do sumpa pod akwarium od przodu.

waldek123blau

waldek123blau

53 minuty temu, Coltrane napisał:

cała szyba odpada, bałbym się koło tego chodzić ;) Jedyna opcja to klejenie z dwóch tak jak na zdjęciu które wkleiłem.

Jeżeli się zdecydujesz to znam patent jak można takie akwarium zrobić z całymi szybami i na dodatek bez wycinania. Z Przemkiem dwa lata temu przegadaliśmy temat. Zaproponował że szyby w moim przypadku przednia i tylna będą miały wymiary 340cm x 140cm ale dno na części akwarium wklei na wysokości 70cm a na drugiej części na wysokości 140cm, stelaż będzie pod dnem w kształcie stopnia schodowego a szyby tylna i przednia będą  poniżej stelaża. I aby akwarium wyglądało pięknie na tych szybach przedniej i tylnej które znajdą się poniżej stelaża przyklei  lacobel. Jedyny mankament dla Ciebie tego patentu to to że sump musiał by być w innym miejscu niż pod akwarium. U mnie sump jest w piwnicy jak wiesz więc z tym nie było by sprawy a u Ciebie trzeba by było zrobić gdzieś pod schodami. Bo w akwarium z dłuższymi szybami przednią i tylną nie ma dostępu do sumpa pod akwariumod przodu.

waldek123blau

waldek123blau

36 minut temu, Coltrane napisał:

cała szyba odpada, bałbym się koło tego chodzić ;) Jedyna opcja to klejenie z dwóch tak jak na zdjęciu które wkleiłem.

Jeżeli się zdecydujesz to znam patent jak można takie akwarium zrobić z całymi szybami i na dodatek bez wycinania. Z Przemkiem dwa lata temu przegadaliśmy temat. Zaproponował że szyby w moim przypadku przednia i tylna będą miały wymiary 340cm x 140cm ale dno na części akwarium wklei na wysokości 70cm a na drugiej części na wysokości 140cm, stelaż będzie pod dnem w kształcie stopnia schodowego a szyby tylna i przednia będą  poniżej stelaża. I aby akwarium wyglądało pięknie na tych szybach przedniej i tylnej które znajdą się poniżej stelaża przyklei  lacobel. Jedyny mankament dla Ciebie tego patentu to to że sump musiał by być w innym miejscu niż pod akwarium. U mnie sump jest w piwnicy jak wiesz więc z tym nie było by sprawy a u Ciebie trzeba by było zrobić gdzieś pod schodami. Bo w akwarium z dłuższymi szybami przednią i tylną nie ma dostępu do sumpa pod akwarium.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.