Skocz do zawartości

Historia edycji

sith114

sith114

W dniu 13.12.2018 o 16:14, Coltrane napisał:

z sps sie całkowicie wyleczyłem, po likwidacji akwarium SPS była mega pustka, nie wiedziałem co robić ze sobą. Nagle znalazł się czas na solidne studiowanie, kolarstwo i inne rzeczy. Trzeba to przyznać, byłem niewolnikiem akwarium. Teraz będzie akwarium ukwiałowe praktycznie bezobsługowe. podmiana raz na 2tyg i żadnych wiader bo kanaliza i RO podciągnę pod akwa.

I tak wrócisz do SPS :D

Ja wiem, ze rozwiązanie radykalne i może się wydawać kontrowersyjne. Ale telewizor za okno im wyżej tym lepiej pozamiatać tylko zostanie. A będzie miejsce na akwarium i inne hobby jak np audio. :D

sith114

sith114

W dniu 13.12.2018 o 16:14, Coltrane napisał:

z sps sie całkowicie wyleczyłem, po likwidacji akwarium SPS była mega pustka, nie wiedziałem co robić ze sobą. Nagle znalazł się czas na solidne studiowanie, kolarstwo i inne rzeczy. Trzeba to przyznać, byłem niewolnikiem akwarium. Teraz będzie akwarium ukwiałowe praktycznie bezobsługowe. podmiana raz na 2tyg i żadnych wiader bo kanaliza i RO podciągnę pod akwa.

I tak wrócisz do SPS :D

Ja wiem, ze rozwiązanie radykalne i może się wydawać kontrowersyjne. Ale telewizor za okno im wyżej tym lepiej pozamiatać tylko zostanie. A będzie miejsce na akwarium i inne hobby.

sith114

sith114

W dniu 13.12.2018 o 16:14, Coltrane napisał:

z sps sie całkowicie wyleczyłem, po likwidacji akwarium SPS była mega pustka, nie wiedziałem co robić ze sobą. Nagle znalazł się czas na solidne studiowanie, kolarstwo i inne rzeczy. Trzeba to przyznać, byłem niewolnikiem akwarium. Teraz będzie akwarium ukwiałowe praktycznie bezobsługowe. podmiana raz na 2tyg i żadnych wiader bo kanaliza i RO podciągnę pod akwa.

I tak wrócisz do SPS :D

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.