Skocz do zawartości

Historia edycji

Bombi

Bombi

A więc tak akwarium ma 130l. Jest oswietlane pokrywą l diodami led o mocy 35-36 watt (nie pamiętam dokładnie). Mam 17kg skały. Ryby to: 3 blazenki, 2 pterapagony, 1 salarias. Ślimaki: 1 bailonka, 1 porcelanka oraz 1 tektus. Korale: 1 turbinaria zielona (w slabym stanie) 1 ukwial quadricolor, briareium, grzybki zielony i czerwony (niestety po jedenj sztuce z każdego) oraz parę sztu zoa. Miałem na samym poczatku problem z wyjalowieniem zbiornika i polecono mi biogro ktore poradziło sobie, ale nic nie pomogło na przyrost korali. Za cyrkulację odpowiadają 2 cyrkulatory Chińczycy. Jeden za skalą 1000l/h oraz u góry zbiornika 3000l/h z przyciętym wirnikiem. Mam również filtr przeplywowy z węglem red sea oraz silicatem sera. Sól red sea pro coral zmieniona jakieś 2 miesiące temu.

Bombi

Bombi

A więc tak akwarium ma 130l. Jest oswietlane pokrywą l lampami led o mocy 35-36 watt (nie pamiętam dokładnie). Mam 17kg skały. Ryby to: 3 blazenki, 2 pterapagony, 1 salarias. Ślimaki: 1 bailonka, 1 porcelanka oraz 1 tektus. Korale: 1 turbinaria zielona (w slabym stanie) 1 ukwial quadricolor, briareium, grzybki zielony i czerwony (niestety po jedenj sztuce z każdego) oraz parę sztu zoa. Miałem na samym poczatku problem z wyjalowieniem zbiornika i polecono mi biogro ktore poradziło sobie, ale nic nie pomogło na przyrost korali. Za cyrkulację odpowiadają 2 cyrkulatory Chińczycy. Jeden za skalą 1000l/h oraz u góry zbiornika 3000l/h z przyciętym wirnikiem. Mam również filtr przeplywowy z węglem red sea oraz silicatem sera. Sól red sea pro coral zmieniona jakieś 2 miesiące temu.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.