Skocz do zawartości

Historia edycji

elektryk2e

elektryk2e

Dnia 15.12.2017 o 01:53, maciej01 napisał:

W kominie masz tylko zrzut i rewizję, a powrót na zewnątrz? Pompa Eheim daje radę? Jak możesz to zmierz wymiary komina, dokładnie chodzi mi o wymiary od tylnej szyby.

Wymiary 160x80mm, pompa mogłaby być mocniejsza, ale narazie nie widzę, żeby coś było nie tak.

mam problem z wapnem. Dzisiaj zrobiłem test przed podmiana wynik 300 przy zasoleniu 1.025

robie tygodniowe podmiany Ok 10%, po podmianie wapno skoczyło na 380, co nadal wydaje mi się mało, wychodzi na to ze konsupcja wynosi Ok 10mg dziennie. Czy to już czas na ballinga? 

elektryk2e

elektryk2e

Dnia 15.12.2017 o 01:53, maciej01 napisał:

W kominie masz tylko zrzut i rewizję, a powrót na zewnątrz? Pompa Eheim daje radę? Jak możesz to zmierz wymiary komina, dokładnie chodzi mi o wymiary od tylnej szyby.

Wymiary 160x80mm, pompa mogłaby być mocniejsza, ale narazie nie widzę, żeby coś było nie tak.

mam problem z wapnem. Dzisiaj zrobiłem test po podmianie, wynik 300 przy zasoleniu 1.025

robie tygodniowe podmiany Ok 10%, po podmianie wapno skoczyło na 380, co nadal wydaje mi się mało, wychodzi na to ze konsupcja wynosi Ok 10mg dziennie. Czy to już czas na ballinga? 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.