Jump to content

elektryk2e

Klubowicz
 • Content Count

  432
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Imię
  Tomek
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Poznań
 • Akwarium
  240

Recent Profile Visitors

1736 profile views
 1. Akwarium istnieje, bez większych problemow. Jedynie trochę cyjano się panoszy, koralowce rosną, chociaż kolory chciałaby być lepsze. Od 2 miesięcy dozuje dodatki do ballinga FM trace. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 2. Mam jamnika 200x30x35. Świece 6x39 po 3 świetlówki na stronę. obecnie mam 4xblue plus i 2x coral plus. Światła trochę mało. Akwarium jest ciemne, przydałoby się jeszcze Aquablue special.
 3. Tak to jest jeden obieg. Dolne zasilane jest spływem z Górnego. W obydwu klasycznie, spływ i rewizja.
 4. Od czasu kiedy mam akwarium, moja córka pozbyła się suchego kaszlu.
 5. A Dziękuję to jest szczepka goniopory, powolutku sobie rośnie
 6. Baniak raczej na szczepki, 200x30x35 w tym 5kg skaly, ewentualnie kilka sadzonek mangrowca, może jak mi strzeli do łba to wpuszczę dwa koniki.
 7. Dokładnie tak samo będzie u mnie. Dodatkowe akwarium będzie poniżej glownego. Zrobię chyba tak jak Ty, zaleje RO zasolę, pomieszam jeden dzień i podłączę obiegi.
 8. 3 miesiąc za nami, obsada rybna w 100% zapełniona. Pomimo obfitego karmienia fosforany ani drgną, zdecydowałem się na dolewanie nawozu do słodkiego, chciałbym osiągnąć poziom 0.03ppm. Jak narazie akwarium idzie bez plag, korale rosną chociaż wybarwienie nie jest do końca zadowalające. W krotce w planach podłączenie dodatkowego zbiornika 180L
 9. Zawodowy hodowca xenii bardzo ładnie!
 10. Hej chłopaki! Dzięki za zainteresowanie tematem, z tymże bardzo proszę bez nerwów jezeli chodzi o masy to wszystkie są wspólne. Irf520 wydaje mi się, ze jest Ok, nie sprawdzałem datasheeta, ale raczej napiecie z arduino otwiera go na 100%. samo arduino zasilam z zasilacza elektronicznego. Może tu jest problem, może dac zwykle trafo mostek i 7805? Albo 7812 bo na płytce chyba jest 7805..
 11. Problem kiedyś był inny, zawieszalo się przed wieczornym wyłączeniem przekaźników. Później jakiś czas było dobrze, teraz jest tak jak opisałem.
 12. Cześć, srednio chciałbym zawracać mu głowę, ze względu na to, ze nie skorzystałem z jego usług czy produktów tylko używam softu za darmo
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.