Jump to content
FREY

Skała ceramiczna AquaCeramic!

Recommended Posts

Dzień dobry,
Z przyjemnością chcielibyśmy poinformować Państwo o uzupełnieniu naszej bogatej oferty skał do akwarystyki morskiej – poszerzoną o ceramikę marki AquaCeramic, zwłaszcza pod kątem gotowych kontrukcji stanowiących wygodną alternatywę w aranżowaniu własnego akwarium. 

20171013_171238.jpg

Produkt wykonywany w Polsce, stanowiący kwintesencję doświadczeń polskiej jak i zagranicznej techniki wykonywania tego typu ceramiki.
20171013_171218.jpg

Ceramika składowo obojętna dla morskiej wody: nie oddaje niczego do wody, toteż może być „dokładana” do działających zbiorników. Produkt nie zawiera żadnych barwników. Ceramika charakteryzuje się lekkością, przestronnymi i oryginalnymi kształtami – ponieważ jest wykonywana ręcznie. W ofercie posiadamy o różnych wielkościach: filary (column), mosty (bridge), bramy (gate) – zdjęcia są poglądowe w ofercie. Każda sztuka różni się natomiast niuansami będąc niepowtarzalną. Dostępnę są również luźne kawałki ceramiki o nazwie „Skała TC”, sprzedawane na  kilogramy (w przeciwieństwie do gotowych kontrukcji, sprzedawanych „na sztuki”).
20171013_171157.jpg

AquaCeramic posiada bardzo wysoką zdolność zasiedlania przez pożyteczne mikroorganizmy. Ładnie kolonizowana przez koralowce, bez efektu „odparzania”. Produkt bardzo łatwy w obróbce toteż ofertę kierujemy głównie dla klientów stacjonarnych (wysyłka możliwa wysyłką specjalną). Porowata, lekka, łatwa do drążenia przez organizmy żywe. Wysoka przepuszczalność wody ze względu na mikropory. 
20171013_171407.jpg

Gotowe kontrukcje pozwalają na szybką aranżację akwarium. Dojrzewanie akwarium na AquaCeramic przebiega łagodniej, niż na suchej skale ponieważ oferowana ceramika nie oddaje niczego do wody.
20171013_171323.jpg
Zapraszamy do przeglądnięcia oferty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapomnieliśmy dodać w informacji tekstowej, iż w ofercie posiadamy również podstawki ceramiczne do propagacji korali. Opakowania po 10szt. Dwa rodzaje:

płaskie oraz z zagłębieniem. Dobra informacja dla stosujących klej żelowy do propagacji korali - świetnie łączy się materiałem AquaCeramic - toteż wystarczy niewielka ilość kleju do satysfakcjonującego efektu przymocowania szczepki. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ktoś może prowadzi zbiornik tylko na tej skale?

Wysłane z mojego TA-1033 przy użyciu Tapatalka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.