Skocz do zawartości

Historia edycji

michalzgierz1989

michalzgierz1989

Ostatnio byłem na spotkaniu Łódzkiego stowarzyszenia akwarystów, i była rozmowa na jej temat, chodzi oczywiście o Kwarantanne w domu, przed wpuszczeniem Ryb do głównego zbiornika :) jest to duże zabezpieczenie przed wprowadzeniem choroby do Zbiornika, bo przy pierwszych objawach można już coś działać bez stresu dla reszty zwierząt, a jak jest u was stosujecie takie rozwiązanie ? 

Ja do tej pory nie stosowałem, ale że się naciąłem i przywlekłem Ospę, obecnie wszystkie ryby są w osobnym zbiorniku , to kupię sobie nie za duże akwarium do tego właśnie celu :)

michalzgierz1989

michalzgierz1989

Ostatnio byłem na spotkaniu Łódzkiego stowarzyszenia akwarystów, i była rozmowa na jej temat, chodzi oczywiście o Kwarantanne w domu, przed wpuszczeniem do głównego zbiornika :) jest to duże zabezpieczenie przed wprowadzeniem choroby do Zbiornika, bo przy pierwszych objawach można już coś działać bez stresu dla reszty zwierząt, a jak jest u was stosujecie takie rozwiązanie ? 

Ja do tej pory nie stosowałem, ale że się naciąłem i przywlekłem Ospę, obecnie wszystkie ryby są w osobnym zbiorniku , to kupię sobie nie za duże akwarium do tego właśnie celu :)

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.