Skocz do zawartości

Historia edycji

michalzgierz1989

michalzgierz1989

To była misja na szybko, a i tak prawie cały dzień mi zleciał przed 9 wyszedłem z domu o 9:37 miałem pociąg i o 13 byłem w Bydgoszczy bo wszystko teraz przez Łowicz jeździ bo remontują, ale chociaż pod oknem mam ciszę :) Dorota ze stacji mnie zgarnęła, naszykowałem sobie wszystko co potrzebowałem a i tak zapomniałem zabrać Mrożonek wyleciało mi z głowy jak wyjeżdżaliśmy ze sklepu  :) i tak na szybko przeleciałem telefonem po zbiornikach bo o 15:28 miałem powrotny że praktycznie przed 20 byłem w domu, :) Ale Osmozę przytargałem,  Sól 22 KG , NO3-PO4-X, TDS, Zwierzaki :) jeszcze później będę jechał po odbiór Ryby którą zamówiłem ale to dopiero jak będzie no chyba że czas nie pozwoli to na stacji sobie odbiorę :)

michalzgierz1989

michalzgierz1989

To była misja na szybko, a i tak prawie cały dzień mi zleciał przed 9 wyszedłem z domu o 9:37 miałem pociąg i o 13 byłem w Bydgoszczy, Dorota ze stacji mnie zgarnęła, naszykowałem sobie wszystko co potrzebowałem a i tak zapomniałem zabrać Mrożonek wyleciało mi z głowy jak wyjeżdżaliśmy ze sklepu :) i tak na szybko przeleciałem telefonem po zbiornikach bo o 15:28 miałem powrotny że praktycznie przed 20 byłem w domu, :) Ale Osmozę przytargałem,  Sól 22 KG , NO3-PO4-X, TDS, Zwierzaki :) jeszcze później będę jechał po odbiór Ryby którą zamówiłem ale to dopiero jak będzie no chyba że czas nie pozwoli to na stacji sobie odbiorę :)

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.