Skocz do zawartości

Historia edycji

dziadziol6

dziadziol6

greggoldi własnie że straciłem ,w mojej belce są ledy 590mm, 

Powinienem kupić tą

 

Dane techniczne:

  • Moc: 23W (1700 lumenów)
  • Wymiary: 53x7x1,3cm (długość x szerokość x wysokość)
  • Maksymalna długość: 60cm
  • Lecz cena 449 za sztukę u tego samego sprzedawcy

Ja kupiłem tą

Dane techniczne:
Moc: 28W (2100 lumenów)
Wymiary: 68x7x1,3cm (długość x szerokość x wysokość)
Maksymalna długość: 74cm
 więc trochę za długa ale 250 zł sztuka .Przyjdą pokombinujemy Jeśli obecna belka się nie sprzeda przestawię trochę te uchwyty montażowe z gwintem na nakrętkę i będzie oryginalna obudowa .Jeśli obecna belka się sprzeda kupię arkusz pleksi czarny i wytnę dwa równe kawałki i pod każdy podkleję? podwieszę? po jednej lampie i też wizualnie będzie jak oryginał:P.

Kol bibik jestem nowy na tym forum nie wiem jak podniosła się wydajność świetlna diód przez te 3 lata? Polecono mi tutaj takie lampy i takie zakupiłem jeśli wtopiłem trudno hmm?znajdę tych co mi te lampy polecili hahahahahhahahah Żarcik oczywiście:P

dziadziol6

dziadziol6

greggoldi własnie że straciłem ,w mojej belce są ledy 590mm, 

Powinienem kupić tą

 

Dane techniczne:

  • Moc: 23W (1700 lumenów)
  • Wymiary: 53x7x1,3cm (długość x szerokość x wysokość)
  • Maksymalna długość: 60cm
  • Lecz cena 449 za sztukę u tego samego sprzedawcy

Ja kupiłem tą

Dane techniczne:
Moc: 28W (2100 lumenów)
Wymiary: 68x7x1,3cm (długość x szerokość x wysokość)
Maksymalna długość: 74cm
 więc trochę za długa ale 250 zł sztuka .Przyjdą pokombinujemy Jeśli obecna belka się nie sprzeda przestawię trochę te uchwyty montażowe z gwintem na nakrętkę i będzie oryginalna obudowa .Jeśli obecna belka się sprzeda kupię arkusz pleksi czarny i wytnę dwa równe kawałki i pod każdy podkleję? podwieszę? po jednej lampie i też wizualnie będzie jak oryginał:P.

Kol bibik jestem nowy na tym forum nie wiem jak podniosła się wydajność świetlna diód przez te 3 lata? Polecono mi tutaj takie lampy i takie zakupiłem jeśli wtopiłem trudno hmm?znajdę tych co mi te lampy polecili hahahahahhahahah Żarcik oczywiście

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.