Skocz do zawartości

Historia edycji

waldek123blau

waldek123blau

Mój kolega miał Acalycigorgia Blueberry Sea Fan ale nie mógł go utrzymać. Chciałem też go kupić ale zrezygnowałem nie jestem ciągle przy akwarium po za tym on karmił żywymi wrotkami, i innymi żywymi malutkimi pokarmami i tylko 6 miesięcy koral był u niego w baniaku. Jest strasznie wymagający. Sprzedawca z Berlina praktycznie nie sprowadza tego korala - zrobił wyjątek dla kolegi gdzie czekał miesiąc na sprowadzenie go.

Jak masz zacięcie to spróbuj go utrzymać i koniecznie opisz wszystko na naszym forum.

Gdzieś na forum widziałem u kogoś w akwarium tą odmianę gorgonii na fotkach ale nic nie opisywał jak wygląda jej utrzymanie. Tylko napisał że musi go karmić żywym mikroplanktonem i pokarmem dla bezkręgowców specjalnie przepuszczanym przez filtr gdy pytałem o szczegóły nie otrzymałem odpowiedzi

waldek123blau

waldek123blau

Mój kolega miał Acalycigorgia Blueberry Sea Fan ale nie mógł go utrzymać. Chciałem też go kupić ale zrezygnowałem nie jestem ciągle przy akwarium po za tym on karmił żywymi wrotkami, i innymi żywymi malutkimi pokarmami i tylko 6 miesięcy koral był u niego w baniaku. Jest strasznie wymagający. Sprzedawca z Berlina praktycznie nie sprowadza tego korala - zrobił wyjątek dla kolegi gdzie czekał miesiąc na sprowadzenie go.

Jak masz zacięcie to spróbuj go utrzymać i koniecznie opisz wszystko na naszym forum.

Gdzieś na naszym forum widziałem u kogoś w akwarium tą odmianę gorgonii na fotkach ale nic nie opisywał jak wygląda jej utrzymanie.

Tylko napisał że musi go karmić żywym mikroplanktonem i pokarmem dla bezkręgowców specjalnie przepuszczanym przez filtr gdy pytałem o szczegóły nie otrzymałem odpowiedzi

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.