Skocz do zawartości

Historia edycji

jarex66

jarex66

Dale ma racje. Poza tym niektórzy sądzą że mają coś zrobione ok a nie mają pojęcia że mają skopane. Ze spawaniem mam styczność ponad 30 lat i wiem co mówię. Mnie gdyby spawacz zrobił krzywo stelaż to bym mu go założył na głowę. Jeśli patałach nie wie że spawy ściągają i trzeba hewtować, to niech idzie lepić pierogi. I nie piszcie bzdur o jakimś utlenianiu. Owszem aluminium się utlenia, ale tylko czyste, np. w kablach. Ten materiał na stelaż jest pochodnym stopem. Poza tym kwasówka też nie jest kwasówką tylko przekombinowanym stopem, który z czystym kainerem nie ma nic wspólnego. Naloty występują po kilku miesiącach. Ja mam drugi stelaż z tej pseudokwasówki i polecam. Jedynie żeby nie było go widać . Czyli w szafce. Czystą kwasówke dostać jest bardzo ciężko i jest okrutnie droga. To co sprzedają w metalach kolorowych to zwykły siet.

jarex66

jarex66

Dale ma racje. Poza tym niektórzy sądzą że mają coś zrobione ok a nie mają pojęcia że mają skopane. Ze spawaniem mam styczność ponad 30 lat i wiem co mówię. Mnie gdyby spawacz zrobił krzywo stelaż to bym mu go założył na głowę. Jeśli patałach nie wie że spawy ściągają i trzeba hewtować, to niech idzie lepić pierogi. I nie piszcie bzdur o jakimś utlenianiu. Owszem aluminium się utlenia, ale tylko czyste, np. w kablach. Ten materiał na stelaż jest pochodnym stopem. Poza tym kwasówka też nie jest kwasówką tylko przekombinowanym stopek, który z czystym kainerem nie ma nic wspólnego. Naloty występują po kilku miesiącach. Ja mam drugi stelaż z tej pseudokwasówki i polecam. Jedynie żeby nie było go widać . Czyli w szafce. Czystą kwasówke dostać jest bardzo ciężko i jest okrutnie droga. To co sprzedają w metalach kolorowych to zwykły siet.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.