Skocz do zawartości

Historia edycji

@Pawel

@Pawel

9 minut temu, muniek1997 napisał:

Witam mam problem z oswietleniem zamienilem dzisiaj lampy z belki juwel na morskieni cala belka przestala dzialac na poczatku dzialala jedna lampa ze slodkiego a ta do morskiego niezapalala sie nawet teraz ani te ani te nie dzialaja :/ mozliwe ze cis w belce sie przepalilo?

Sprawdzałeś czy inne świetlówki działają? Upewnij się czy na pewno dobrze są wpięte bo u mnie, chwilę trzeba się namęczyć by zaświeciły.

Jeżeli to nie pomoże wyślij belkę na gwarancję, a jeśli jej brak to czeka cię parę godzin zabawy z rozcinaniem belki i jej klejeniem. Juwel szczyci się tym że są wodoszczelne, ale jednocześnie nierozbieralne :mellow:

@Pawel

@Pawel

6 minut temu, muniek1997 napisał:

Witam mam problem z oswietleniem zamienilem dzisiaj lampy z belki juwel na morskieni cala belka przestala dzialac na poczatku dzialala jedna lampa ze slodkiego a ta do morskiego niezapalala sie nawet teraz ani te ani te nie dzialaja :/ mozliwe ze cis w belce sie przepalilo?

Sprawdzałeś czy inne świetlówki działają? Upewnij się czy na pewno dobrze są wpięte te piątki bo u mnie chwilę trzeba się namęczyć by zaświeciły.

Jeżeli to nie pomoże wyślij belkę na gwarancję, a jeśli jej brak to czeka cię parę godzin zabawy z rozcinaniem belki i jej klejeniem. Juwel szczyci się tym że są wodoszczelne, ale jednocześnie nierozbieralne :mellow:

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.