Skocz do zawartości

Historia edycji

kichnu

kichnu

Ja przed trzema miesiącami zrobiłem taką przeróbkę. Takie same wymiary szkło OW 10 mm.

Wierciłem we własnym zakresie w dnie trzy otwory tanim wiertłem za 35 PLN. Wkleiłem komin na tylnej szybie po środku i nic do dziś nie pękło.

Oczywiście po wierceniu robiłem testy napełniając wodą, bo robiłem to po raz pierwszy. Szkło miałem po roslinniaku i w zasadzie miałem wybór: nowe szkiełko lub zaadoptować posiadane. Spróbowałem i jest. Oczywiście jak już kupujemy nowe, to najlepiej zamówić nowe sklejone pod potrzeby.

 

Obecnie w szafkę pod akwarium wcisnąłem maksymalnie duży sump i w szafce o wysokości 90 cm jest ciasno, a jeszcze chciałbym zmieścić pojemniki do Balinga z pompą. Nie wyobrażam sobie innego rozwiązania.

kichnu

kichnu

Ja przed trzema miesiącami zrobiłem taką przeróbkę. Takie same wymiary szkło OW 10 mm.

Wierciłem we własnym zakresie w dnie trzy otwory tanim wiertłem za 35 PLN. Wkleiłem komin na tylnej szybie po środku i nic do dziś nie pękło.

Oczywiście po wierceniu robiłem testy napełniając wodą, bo robiłem to po raz pierwszy. Szkło miałem po roslinniaku i w zasadzie miałem wybór: nowe szkiełko lub zaadoptować posiadane. Spróbowałem i jest. Oczywiście jak już kupujemy nowe, to najlepiej zamówić nowe sklejone pod potrzeby.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.