Skocz do zawartości
other

Martwe strefy

Rekomendowane odpowiedzi

Towazysze i towarzyszki doli i niedoli robia mi sie w aqua martwe strefy ,a nie powinny mam dwie pompy tunze 6100.10 wraz z kontrolerami to powinno wystarczyc ale tak nie jest. Wymiary aqua to 900/600/610 <MM> jest w nim panel filtracyjny wiec zaczepienie pomp-y na tylnej scianie odpada ,no i oczywiscie z przodu ze wzgledow estetycznych.Strasznie wielki wybor zostaja tylko dwie boczne scianki :p

Jak mam to ustawic zeby uzyskac jak najlepszy efekt??

Pozdrowienia OTHER.


700+100sump,3*tunze 6100+controlery, odpieniacz deltec TS1250S, aquaspace ilght 2*150,8*39w t5,mv comp + ozone,cr deltec pf 501 + ph controler,aquatronika comp+modul internetu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli taki sprzęt nie daje rady, to pozostaje tylko zmienić ustawienie skały.

Trudno zresztą coś doradzić nie widząc chociaż zdjęcia skał


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawosci, skad wiesz, ze masz martwe strefy?


130x70x50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem bo mi sie detrytus zbiera

:p


700+100sump,3*tunze 6100+controlery, odpieniacz deltec TS1250S, aquaspace ilght 2*150,8*39w t5,mv comp + ozone,cr deltec pf 501 + ph controler,aquatronika comp+modul internetu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Ci się to przyda, ale ja kombinuję aby pompy schować za skałą a pod żwirkiem/piaskiem puścić rurkę od pompki i kolankami zrobić wylot z przedniej szyby akwa ...w ten sposób sałoś sprzętu masz ukrytego rurek też nie widać poza kolankiem wystającym spod żwirku.

Pozdrawiam

Pablo


Na razie faza prac projektowych. Ale może niedługo marzenia zacznš się urzeczywistniać. Pozdrawiam :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.