Skocz do zawartości

Historia edycji

waldek123blau

waldek123blau

Dnia 1.12.2017 o 10:41, szutarek78 napisał:

Zawsze będą walczyć i się nawzajem parzyć. Często jednak zdarza się, że po jakimś czasie omijają siebie nawzajem, i każda rośnie w inną stronę. 

Tak masz rację Radek przeczytałem na niemieckim forum że jest odmiana montipory z takimi odrostami jak by była doklejona digitata. Postanowiłem taką kupić. Te mixy talerzówek zielonych, czerwonych i niebieskich po jakimś czasie walczą ze sobą i się parzą. Dam sobie spokój z doklejaniem digitaty do talerzówki. Nie chcę czekać aż białe plamy zmienią kolor na czerwony. Spróbuję ją sprzedać a w to miejsce kupię montiporę z takimi odrostami.

waldek123blau

waldek123blau

Godzinę temu, szutarek78 napisał:

Zawsze będą walczyć i się nawzajem parzyć. Często jednak zdarza się, że po jakimś czasie omijają siebie nawzajem, i każda rośnie w inną stronę. 

Tak masz rację Radek przeczytałem na niemieckim forum że jest odmiana montipory z takimi odrostami jak by była doklejona digitata. Postanowiłem taką kupić. Te mixy talerzówek zielonych, czerwonych i niebieskich po jakimś czasie walczą ze sobą i się parzą. Dam sobie spokój z doklejaniem digitaty do talerzówki. Muszę poczekać cierpliwie aż białe plamy zmienią kolor na czerwony.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.