Skocz do zawartości
Olek

Ehh.

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry, ale jakiś mega komputerowiec wbił się i zmienił hasło:) w moim gg. Jako iż mam numery wielu ludzi z tego forum, chciałbym z góry przeprosić jakbyście dostali jakieś głupie/chamskie wiadomości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CAle gg siadlo mam to samo i nie tylko ja nie ma sie chyba co martwic:)


130x70x50 455l 100kg lr, grotech 4pompy, 2x150W 4x54W sciemniane, chłodziarka teco tr10, profilux, redox, Tunze 61000, 6000, mini reddragon 5000l , reddragon bubbleking 200, fr509 ecofos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U brata na górze działa;) chyba, a może rzeczywiście awaria. Myślałem, że znów nadgorliwi koledzy chcieli poprawić moje kontakty:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mi tez nie dziala... bledne haslo i zmieniony mail.. ciekawe kto sie bawil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos namieszal i to zdrowo :D siedze od wczoraj w kompie i takich carkow jeszcez nie mialem nigdy , wkoncu sie wkur....i zalozylem nowy dysk , zainstalowalem winde na nowo , teraz jak narazie ma mspokoj ale jesli chodzi o e-mail`e to ani wyslac ani odebrac jakis blad wyskakuje , online u dostawcy netu odbieram ale nie kumam czego nie moge wysylac (?) juz haselko nawet tam zmienilem i dalej kupa , dzwonilem do nich mowia ze wsio w porzadku i wez tutaj badz madry :]

A zaczelo sie wlasnie od gadu- gadu , padlo , pozniej Kasperski zwariowal wyplul ze 30 wirusow , kilka trojanow no i pozniej system to padl jak kawka :p po formacie dalej byly jaja i jakies okno wyskakiwalo ze dysk do cyzszceznia moge zaniesc :D huehuehue , no to sobie nowy zalozylem i jak narazie nie jest zle :p

A czy na gadu wysylal wam ktos wiadomosc " wejdz na moja stronek to zobazcyzs moje zdjecia " , albo popatrz jaka super muza i podawal linka " ? bo mnie takie cusik jakas sierota wysylala od 2 tygodni ale wiadomo ze w to nie klikalem .

pozdr...


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swir co jest nie tak, Ty za czesto reinstalujesz system. Powiedz mi, firewalla jakiego uzywasz? Skanuj sobie co jakis czas skanerami online bo nie mozna zdawac sie na jeden program antywirusowy. Jakiej przegladarki uzywasz? Aktualizujesz na biezaco system i przegladarke? To nie jest tak ze sie w dzisiejszych czasach nie da zabezpieczyc przed wirusami czy innymi takimi, ja nie ruszam systemu od ponad roku, nie mam nawet antywira :p i nic jakos nie lapie, musisz Swir miec gdzies dziure przez ktora to wszystko wchodzi, bo cos za czesto czytam ze system reinstalujesz, fromatujesz itd... a to jest zawsze ostateczne wyjscie, baniaka tez sie nie zaklada od nowa jak sie byle problem przydazy :D


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez w nocy padlo, i antywir sie rozwalil i juz myslalem o najgorszym ale dostalem info od kolesia z pytaniem czy mi GG dziala :p

To mnie uspokoilo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.