Skocz do zawartości

Historia edycji

SU1

SU1

8 godzin temu, fresz33 napisał:

Mocno słabe bo słabo dorzucone do pieca. Teraz nikomu nie dogodzę bo w tych warunkach to co w ogóle rośnie to jest nic heh acropory są proste tak jak miekasy tylko zależy jakie [emoji6] proste wnioski. Kurcze co by było jakbym zmuszony przez pewnego kolegę wrzucił temat kiedy acropory były by już dużo większe heh pewnie byście nie uwierzyli w to co piszę.

Fresz'u , nie wiem czy zauważyłeś to już nie jest temat twojego zbiornika :D . Będziesz musiał założyć nowy , najlepiej z innym tytułem . 
Wiesz nawet nie rozumiesz o co chodzi ludziom którzy tu piszą ,to nie chodzi o to że twoja metoda jest zła czy że masz to zrobić inaczej (bo to twoja sprawa), ale o to że ty nie masz metody tylko ignorancję .
Myślę że gdyby nie tytuł tematu i twoje odpowiedzi rozmowa potoczyła by się zupełnie inaczej , to anie nie jest  "super low tech"  ,ani "wersja mocno ekonomiczna"  .Twój poprzedni zbiornik był lux i oby ten doszedł do takiej formy .
 

8 godzin temu, dzym napisał:

Krzysiek ja tam nie wiem czym koksujesz, wiem tylko, ze jeszcze sporo rzeczy przed Toba mimo, ze nie chcesz w to uwierzyc.

Dokładnie 

Ps: Ja to się nie mogę doczekać twoich testów ICP :P 

SU1

SU1

8 godzin temu, fresz33 napisał:

Mocno słabe bo słabo dorzucone do pieca. Teraz nikomu nie dogodzę bo w tych warunkach to co w ogóle rośnie to jest nic heh acropory są proste tak jak miekasy tylko zależy jakie [emoji6] proste wnioski. Kurcze co by było jakbym zmuszony przez pewnego kolegę wrzucił temat kiedy acropory były by już dużo większe heh pewnie byście nie uwierzyli w to co piszę.

Fresz'u , nie wiem czy zauważyłeś to już nie jest temat twojego zbiornika :D . Będziesz musiał założyć nowy , najlepiej z innym tytułem . 
Wiesz nawet nie rozumiesz o co chodzi ludziom którzy tu piszą ,to nie chodzi o to że twoja metoda jest zła czy że masz to zrobić inaczej (bo to twoja sprawa), ale o to że ty nie masz metody tylko ignorancję .
Myślę że gdyby nie tytuł tematu i twoje odpowiedzi rozmowa potoczyła by się zupełnie inaczej .Twój poprzedni zbiornik był lux i oby ten doszedł do takiej formy .

 

8 godzin temu, dzym napisał:

Krzysiek ja tam nie wiem czym koksujesz, wiem tylko, ze jeszcze sporo rzeczy przed Toba mimo, ze nie chcesz w to uwierzyc.

Dokładnie 

Ps: Ja to się nie mogę doczekać twoich testów ICP :P 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.