Skocz do zawartości
ZiZi

Ryba

Rekomendowane odpowiedzi

Byla taka inna, plywala z Clarkiem, nie jadla glonow. Walczyla o zycie miesiac czasu. Przyjechala bardzo chuda - sam szkielet. Walczylismy razem... Pewnie zlapano ja na chemie.. Umierala, mimo, ze robilem wszystko. Znalazla dom za pompa, jadla i umierala...

http://i16.tinypic.com/345fv2c.jpg

:p

http://www.badongo.com/pic/491576

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda hepatusa, wielka szkoda. To piękna ryba.


"W akwarium wszystko co dobre dzieje się powoli ;) 250 l delta + sump 100 l. LED 180W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zawsze swir celna uwaga, trzymalem ja w wannie i plukalem pod woda z mydlem... z drugiej strony jak kiedys zalozysz jakiekolowiek akwarium...poza struganiem rurek.. to mozemy pogadac....tylko na temat..pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slucham ? nei rozumie czemu sie rzucasz :/ czyzby na zasadzie uderz peiscia w stol ? :] tobie moze sie wydawac ze wode masz jak najlepsza ale nie zapominaj ze to sa tylk ozywe organizmy , i poprostu moglo jej cos nie pasowac , po zatym widze tam cyiano i inne scierwo w twoim akwariumcium .

I na drugi raz sie nie rzucaj gowniarzu , bo nie masz racji .


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jest swir z Toba zawsze trzeba sie zgadzac... przpraszam za pomylke... cyjano zabija... nie tylko ryby i... prosze - znasz slowo tolerancja ? .. od lat na tym forum wszyscy Ciebie toleruja - jako ciekawostke - zostan, beda sie cieszyc.. *

* to moja prywatna opina jezeli kogokolwiek obrazilem (poza swirem) to przepraszam

do swira:

5 ostatnich nocy nie spalem probujac uratowac te rybe.. no jest mi smutno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to idz sie wyspij i wroc to pogadamy jeszez raz od poczatku , bo narazie to sie tylko rzucasz jak glupi gowniarz .

Grzecznie ci napsialem ze rybie mogly warunki w twoim akwarium niepodpasowac co nie oznazca ze woda jest zla , kazdo akwarium jet inne , przyniosles rybe do swojego akwarium miala prawo sie zel czuc i zdechnac .( uwazasz ze co wszystkei rozumy juz pozjadales bedac tuaj na forum od pol roku ?)

Cyiano to tak przy okazji ..., a co tam jeszcze moze byc zle to sam wiesz najlepiej albo i nawet nie wiesz .

O jakiej tolerancji piszesz ? to ja musialem i musze tolerowac takich narwancow jak ty .

Jak sie wyspisz to przezcytaj moj peirwszy post do ciebie i pomysl czy byl on zlosliwy ...

pozdr...

Ps ; Zdechla ci ryba i niepotrzeba szukac winnych ani sie denerwowac , juz ci kiedys raz napsialem jesli nie masz do tego nerwow to idz sie powies ...zreszta teraz widze ze to nie ma do kogo pisac .


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- czytam forum od lat - fakt zalogowalem sie moze z rok temu

- czytalem takze to co pisales - od lat jako zbyszek....swir, nowy swir...nowe forum .. nowy czat...

zakoncze te dyskusje - PRZEPRASZAM - ale nigdy nie wchodz na moje posty, bez konkretnej odpowiedzi... cenie Twoja wiedze, ale forme masz koszmarna - kiedys poprosilem Przemka aby wykasowal ostatnia nasza dyskusje - pamietasz ? - po prostu sobie odpusc

nie nazywaj ludzi ktorych nie znasz - glowniarze i do tego glupi bo to swiadczy o Tobie..... pozdrawiam inteligenta z za zgranicy :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to juz jest ZiZi, jak ryba przyjedzie zaglodzona to wtedy szanse na przezycie mocno spadają... powinno sie w sumie brac tylko zdrowiutenkie ryby, ale wiem ze nie zawsze jest to mozliwe.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aqua no wlasnie - mialem odeslac - czyli zabic - tak od razu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie musisz przepraszac , ani tez miec poczucia winy , ryba zdechla nie z twojej woli i miala takie prawo , nie potrzeba sie denerwowac i wypisywac odrazu glupot w moim kierunku czy tez wlasnie zachowywac sie jak " glupi narwany gowniarz" jak juz ci wyzej napsialem , nie spodziewaj sie zadnej odpowiedzi w swoich postach ode mnie , poniewaz juz dawno zauwazylem ze do takich wlasnie narwancow jak ty , nie ma sensu pisac .

Cokolwiek odpiszesz to i tak tylko bicie piany i strata mojego cennego czasu :]


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.