Skocz do zawartości
dadario

Naprawa napędu faac d1000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Mam napęd bramy garażowej faac d1000 który ostatnio odmówił posłuszeństwa. Zasilanie płyty jest, ale brak reakcji na pilot czy guzik, silnik swój prąd też dostaje nie ma tylko sygnału sterowania. Serwis wycenił naprawę na 350zł, więc sporo skoro za 420kupiłem nowy oryginalny ten sam napęd z 3letnią gwarancją.  No ale szkoda żeby ten leżał niesprawny. 

A więc do szanownych forumowiczów mam pytanie. Jest ktoś kto zajmuje się naprawą takich napędów w normalnych pieniądzach???

Edytowane przez dadario (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki to gdzie kupiłeś za 420 jeżeli to nie tajemnica?


Akwa: 375l (1500x50x50), Sump 70l (70x40x40), Cyrkulacja: Jebao CP-55, Światło: QMaven 6600 + 2x80W, Ceramika, Piasek: 20kg

156005748a1c0dfed1d13c2debaa7203u1054a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój brat montuje alarmy zawodowo, a w hurtowni w której się zaopatruje są również bramy. Zniżka plus "promocja" od hurtowni za współpracę dała taki efekt. No i jest to sam napęd, bez dodatków typu płyta montażowa itp. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2017 o 12:36, dadario napisał:

fraac d1000

zakładam, że chodzi o firmę faac

Wyciągnij silniczek z przekładni i poszukaj podobnego w sklepach motoryzacyjnych dla ciężarówek jeśli zasilanie 24v osobówek jeśli 12v w 90% znajdziesz tam silniczki od wycieraczek sam wymieniałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@boo12 rzeczywiście literówka się wkradła. Twój pomysł wydaje się mieć sens. Ale najpierw spróbuję podpiąć silnik na krótko, zobaczymy czy ruszy bo tego jeszcze nie sprawdziłem, a mogłem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.