Skocz do zawartości

Historia edycji

VDR

VDR

Jeszcze raz - nie ma czegos takiego jak zakup na uzytek prywatny. Kupujesz - placisz VAT. Koniec kropka. Trafi na Urzad Celny zaplacisz VAT (i dodatkowo cło jesli cło jest na dany towar). To ze chinczyk wpisze Ci gift czy zadeklaruje ze towar wart jest 20$ dla celnika nie ma zadnego znaczenia. Jesli bedziesz sie upieral ze to gift czy ze wartosc jest 20$ to .... juz KK jak Ci udowodnia ze klamiesz.

To, że gro przesyłek przechodzi bez "oclenia" nie oznacza ze tak jest.

Ja zaplacilem VAT za tablet, kumpel VAT za telefon a kolejny znajomy VAT za T-shirty.

Wszystkie zakupy na uzytek prywatny czy jak to tam okreslacie. Mam poszukac dokumentow z Urzedu Celnego ? I Wam zrobic zdjecia byscie uwierzyli ?

Moj tablet mial i GIFT dużymi literami i wartosc 22,30$ i nikogo to nie interesowało ;) 170 VATu dopłaciłem.

 

 

VDR

VDR

Jeszcze raz - nie ma czegos takiego jak zakup na uzytek prywatny. Kupujesz - placisz VAT. Koniec kropka. Trafi na Urzad Celny zaplacisz VAT (i dodatkowo cło jesli cło jest na dany towar). To ze chinczyk wpisze Ci gift czy zadeklaruje ze towar wart jest 20$ dla celnika nie ma zadnego znaczenia. Jesli bedziesz sie upieral ze to gift czy ze wartosc jest 20$ to .... juz KK jak Ci udowodnia ze klamiesz.

To, że gro przesyłek przechodzi bez "oclenia" nie oznacza ze tak jest.

Ja zaplacilem VAT za tablet, kumpel VAT za telefon a kolejny znajomy VAT za T-shirty.

Wszystkie zakupy na uzytek prywatny czy jak to tam okreslacie. Mam poszukac dokumentow z Urzedu Celnego ? I Wam zrobic zdjecia byscie uwierzyli ?

 

 

VDR

VDR

Jeszcze raz - nie ma czegos takiego jak zakup na uzytek prywatny. Kupujesz - placisz VAT. Koniec kropka. Trafi na Urzad Celny zaplacisz VAT (i dodatkowo cło jesli cło jest na dany towar cło jest). To ze chinczyk wpisze Ci gift czy zadeklaruje ze towar wart jest 20$ dla celnika nie ma zadnego znaczenia. Jesli bedziesz sie upieral ze to gift czy ze wartosc jest 20$ to .... juz KK jak Ci udowodnia ze klamiesz.

To, że gro przesyłek przechodzi bez "oclenia" nie oznacza ze tak jest.

Ja zaplacilem VAT za tablet, kumpel VAT za telefon a kolejny znajomy VAT za T-shirty.

Wszystkie zakupy na uzytek prywatny czy jak to tam okreslacie. Mam poszukac dokumentow z Urzedu Celnego ? I Wam zrobic zdjecia byscie uwierzyli ?

 

 

VDR

VDR

Jeszcze raz - nie ma czegos takiego jak zakup na uzytek prywatny. Kupujesz - placisz VAT. Koniec kropka. Trafi na clo zaplacisz VAT. To ze chinczyk wpisze Ci gift czy zadeklaruje ze towar wart jest 20$ dla celnika nie ma zadnego znaczenia. Jesli bedziesz sie upieral ze to gift czy ze wartosc jest 20$ to .... juz KK jak Ci udowodnia ze klamiesz.

 

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.