Skocz do zawartości

Historia edycji

Beti

Beti

Godzinę temu, PiotrWoj1976 napisał:

Witam Pani Beatko dziękuję za spostrzeżenia właśnie widziałem zbiorniczek w temacie:

mini rafa 300 dni od startu

 

Piękny zbiornik i widzę że same LED dają radę i zamiast kupować lampę PS Pandora Hyperion R2+ 3x135W + 4x54W T5 skłaniam się do kupna Maxspect RSX R5-300 led 300W mam nadzieję że się sprawdzi. Nie wiem tylko jaka jest kultura pracy zasilacza czy jest głośny bo różnie pisano.

Mam pytanie jak się zachowuje zasilacz u Pani?

Pozdrawiam Miłego dnia!

jeśli chodzi o zasilacz jest przykręcony koło sumpa w szafce ale jest przelot powietrza i ja go praktycznie nie słyszę,wcześniej był za szafką mały przelot był i się coś popsuł,ale naprawili w ramach gwarancji.Ogółem na mój zbiornik i tak lampa idzie na 60% obecnie,wcześniej jak pisałam 75% wiec ma zapas,szczerze polecam,cena wiadomo!  ;-)

Beti

Beti

58 minut temu, PiotrWoj1976 napisał:

Witam Pani Beatko dziękuję za spostrzeżenia właśnie widziałem zbiorniczek w temacie:

mini rafa 300 dni od startu

 

Piękny zbiornik i widzę że same LED dają radę i zamiast kupować lampę PS Pandora Hyperion R2+ 3x135W + 4x54W T5 skłaniam się do kupna Maxspect RSX R5-300 led 300W mam nadzieję że się sprawdzi. Nie wiem tylko jaka jest kultura pracy zasilacza czy jest głośny bo różnie pisano.

Mam pytanie jak się zachowuje zasilacz u Pani?

Pozdrawiam Miłego dnia!

jeśli chodzi o zasilacz jest przykręcony koło sumpa w szafce ale jest przelot powietrza i ja go praktycznie nie słyszę,wcześniej był za szafką mały przelot był i się coś popsuł,ale naprawili w ramach gwarancji.Ogółem na mój zbiornik i tak lampa idzie na 60% wiec ma zapas,szczerze polecam,cena wiadomo!  ;-)

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.