Skocz do zawartości

Historia edycji

kali

kali

Witam wszystkich 

Jestem akwarystą od x lat i doświadczenia z paletkami, roślinami, krewetkami duże lecz z słonymi wodami to nie.

Zapragnąłem mieć takie akwarium lecz mam kilka problemów:

Miejsce na akwarium i takie posiadam już długość 49cm, szerokość 35 cm oraz wysokość 27 cm. Pytanie jest sens w doś niskim 27 centymetrowym akwarium ?

Drugi problem to ułożenie akwarium , musi być wzdłuż czyli jako szyba przednia musi być 35 cm. Mam nadzieję iż rozumiecie.

I to są główne 2 pytania gdyż nie mam doświadczenia czy to ma sens?????

Posiadam tylko filtr RO bez żywicy , czy to konieczność ? Woda z filtra RO kolo 20-25  μS   

Posiadam na stanie FZN-2 a może lepiej panel wkleić do środka?

Oświetlenie myślę samemu na ledach lecz jeszcze nie czytałem co i jak jeśli ktoś może podesłać linka co to dziękuję.  

kali

kali

Witam wszystkich 

Jestem akwarystą od x lat i doświadczenia z paletkami, roślinami, krewetkami duże lecz z słonymi wodami to nie.

Zapragnąłem mieć takie akwarium lecz mam kilka problemów:

Miejsce na akwarium i takie posiadam już długość 49cm, szerokość 35 cm oraz wysokość 27 cm. Pytanie jest sens w doś niskim 27 centymetrowym akwarium ?

Drugi problem to ułożenie akwarium , musi być wzdłuż czyli jako szyba przednia musi być 35 cm. Mam nadzieję iż rozumiecie.

I to są główne 2 pytania gdyż nie mam doświadczenia czy to ma sens?????

Posiadam tylko filtr RO bez żywicy , czy to konieczność ? Woda z filtra RO kolo 20-25  μS   

Posiadam na stanie FZN-2 a może lepiej panel wkleić do środka?

Oświetlenie myślę samemu na diodach lecz jeszcze nie czytałem co i jak jeśli ktoś może podesłać linka co to dziękuję.  

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.