Skocz do zawartości

Historia edycji

VDR

VDR

@fresz33 przejrzałem ten wątek - nie ma śladu o tym, że np. wrotka nakarmiona drożdzami powoduje zdychanie larw. Albo np. że głodna wrotka powoduje zdychanie larw.

@silvia - niestety nie jestem w stanie znaleźć, wskażesz źródło ?

 Co do własnych badań - tak i owszem ale dopiero po przeprowadzce - tam będę miał jedno całe pomieszczenie na akwaria. A do tego czasu staram się rzetelnie przygotować. Więc jeśli nic nie stoi na przeszkodzie to możesz te linki podać.

Może dodam dlaczego pytam. Wrzuciłem wyżej tutaj link do pewnego artykułu na Springerze. Mały cytat:

" All diets gave equal protein content of individual rotifers. The lipid content was slightly higher and the ratio of protein to lipid was slightly lower with yeast plus capelin oil than with algae. The fatty acid composition of the rotifers was closely related to that of their dietary lipids and the Ω3 fatty acid content was not systematically different for the two types of diets. "

Czy aby na pewno chodzi o kwasy Omega-3 ?

 

VDR

VDR

@fresz33 przejrzałem ten wątek - nie ma śladu o tym, że np. wrotka nakarmiona drożdzami powoduje zdychanie larw. Albo np. że głodna wrotka powoduje zdychanie larw.

@silvia - niestety nie jestem w stanie znaleźć, wskażesz źródło ?

 Co do własnych badań - tak i owszem ale dopiero po przeprowadzce - tam będę miał jedno całe pomieszczenie na akwaria. A do tego czasu staram się rzetelnie przygotować. Więc jeśli nic nie stoi na przeszkodzie to możesz te linki podać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.