Skocz do zawartości

Historia edycji

Beti

Beti

Cześć

na PW zadało mi parę osób pytanie jak to robię że mam takie goniopory?:)może w dwóch zdaniach odp tym osobą w moim wątku.

aby nie nudzić..:D


Goniopory zaliczają się do koralowców LPS(twarde)Najlepiej czują się w średniej cyrkulacji i w średnim bądź słabym świetle. Powinien być regularnie dokarmiany drobnym pokarmem (ja podaję regularnie plankton czerwony, ikrę kraba fito od kolegi z forum)oczywiście co za tym też idzie to stabilny zbiornik i stabilne zwłaszcza Kh,tu są wrażliwe i to bardzo ja mam 7,6-7,8 max

Jest to koralowiec wrażliwy na uszkodzenia tkanki, należy bardzo na to uważać, bo po uszkodzeniu można w niedługim czasie stracić korala. Koralowiec ten nie nadaje się do świeżego akwarium, raczej nie jest to zwierzę dla początkującego akwarysty oczywiście bez urazy kolegów:-)

Goniopory występują w wielu różnych kolorach, od szaro-zielonego, zielony fluo przez brązowy, niebieski, żółty, różowy do czerwonego,ja posiadam 5 odmiam.

Ceny niestety nie są niskie w sklepach od 300 do 500 pln czasem i drożej:)

Myślę że pomogłam,dziękuję:smile_wink:
Życzę miłego dnia:-)

Edit:Jeśli coś pominęłam to sorrki

Beti

Beti

Cześć

na PW zadało mi parę osób pytanie jak to robię że mam takie goniopory?:)może w dwóch zdaniach odp tym osobą w moim wątku.

aby nie nudzić..:D


Goniopory zaliczają się do koralowców LPS(twarde)Najlepiej czują się w średniej cyrkulacji i w średnim bądź słabym świetle. Powinien być regularnie dokarmiany drobnym pokarmem (ja podaję regularnie plankton czerwony, plankton zielony, ikrę kraba fito od kolegi z forum)oczywiście co za tym też idzie to stabilny zbiornik i stabilne zwłaszcza Kh,tu są wrażliwe i to bardzo.

Jest to koralowiec wrażliwy na uszkodzenia tkanki, należy bardzo na to uważać, bo po uszkodzeniu można w niedługim czasie stracić korala. Koralowiec ten nie nadaje się do świeżego akwarium, raczej nie jest to zwierzę dla początkującego akwarysty oczywiście bez urazy kolegów:-)

Goniopory występują w wielu różnych kolorach, od szaro-zielonego, zielony fluo przez brązowy, niebieski, żółty, różowy do czerwonego,ja posiadam 5 odmiam.

Ceny niestety nie są niskie w sklepach od 300 do 500 pln czasem i drożej:)

Myślę że pomogłam,dziękuję:smile_wink:
Życzę miłego dnia:-)

Edit:Jeśli coś pominęłam to sorrki

Beti

Beti

Cześć

na PW zadało mi parę osób pytanie jak to robię że mam takie goniopory?:)może w dwóch zdaniach odp tym osobą w moim wątku.

aby nie nudzić..:D


Goniopory zaliczają się do koralowców LPS. Najlepiej czują się w średniej cyrkulacji i w średnim bądź słabym świetle. Powinien być regularnie dokarmiany drobnym pokarmem (ja podaję regularnie plankton czerwony, plankton zielony, ikrę kraba)oczywiście co za tym też idzie to stabilny zbiornik i stabilne zwłaszcza Kh,tu są wrażliwe i to bardzo.

Jest to koralowiec wrażliwy na uszkodzenia tkanki, należy bardzo na to uważać, bo po uszkodzeniu można w niedługim czasie stracić korala. Koralowiec ten nie nadaje się do świeżego akwarium, raczej nie jest to zwierzę dla początkującego akwarysty.

Goniopory występują w wielu różnych kolorach, od szaro-zielonego, zielony fluo przez brązowy, niebieski, żółty, różowy do czerwonego. 

Ceny niestety nie są niskie w sklepach od 300 do 500 pln czasem i drożej:)

Myślę że pomogłam,dziękuję:smile_wink:
Życzę miłego dnia:-)

Jeśli coś pominęłam to sorrki

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.