Skocz do zawartości

Historia edycji

Beti

Beti


Filmik

3 godziny temu, NAP napisał:

@Beti błoto podajesz do głównego czy do sumpa?
jak często dajesz i ile?

zgodnie z zaleceniem producenta,czyli raz na tydzień,na wieczór do głównego,rozpuszczem w wodzie z akwarium. 

Biorę jakieś 0.5l wody i  70g do 100g błota rozmieszam dosc długo 10min, i po wlaniu do głównego można sie wystraszyć jak na pierwszy raz,bo jest ciemno :D ale nic się nie dzieje do 2-3godz wszystko wraca do normy,i myślę ze właśnie od czasu jak podaję błotko xenia dała kopa :)

Edit odpieniacz pracuje 

Warto zobaczyć do końca

 

Beti

Beti

3 godziny temu, NAP napisał:

@Beti błoto podajesz do głównego czy do sumpa?
jak często dajesz i ile?

zgodnie z zaleceniem producenta,czyli raz na tydzień,na wieczór do głównego,rozpuszczem w wodzie z akwarium. 

Biorę jakieś 0.5l wody i  70g do 100g błota rozmieszam dosc długo 10min, i po wlaniu do głównego można sie wystraszyć jak na pierwszy raz,bo jest ciemno :D ale nic się nie dzieje do 2-3godz wszystko wraca do normy,i myślę ze właśnie od czasu jak podaję błotko xenia dała kopa :)

Edit odpieniacz pracuje 

Beti

Beti

21 minut temu, NAP napisał:

@Beti błoto podajesz do głównego czy do sumpa?
jak często dajesz i ile?

zgodnie z zaleceniem producenta,czyli raz na tydzień,na wieczór do głównego,rozpuszczem w wodzie z akwarium. 

Biorę jakieś 0.5l wody i  70g do 100g błota rozmieszam dosc długo 10min, i po wlaniu do głównego można sie wystarczyć jak na pierwszy raz,bo jest ciemno :D ale nic sie nie dzieje do 2-3godz wszystko wraca do normy,i myślę ze właśnie od czasu jak podaję błotko xenia dała kopa :)

Edit odpieniacz pracuje 

Beti

Beti

12 minut temu, NAP napisał:

@Beti błoto podajesz do głównego czy do sumpa?
jak często dajesz i ile?

zgodnie z zaleceniem producenta,czyli raz na tydzień,na wieczór do głównego,rozpuszczem w wodzie z akwarium. 

Biorę jakieś 0.5l wody i  70g do 100g błota rozmieszam dosc długo 10min, i po wlaniu do głównego można sie wystarczyć jak na pierwszy raz,bo jest ciemno :D ale nic sie nie dzieje do 2-3godz wszystko wraca do normy,i myślę ze właśnie od czasu jak podaję błotko xsenia dała kopa :)

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.