Skocz do zawartości

Historia edycji

Nikel

Nikel

Güter mügja. Witam Wilamowiankę :lol:

Co do podmian to nic się nie stanie. Spokojnie możesz wyjechać. Zadbaj tylko o dolewkę aby miała odpowiednio dużo wody  i żarełko dla rybek żeby ktoś podał. Zbiornik 15 litrów może nie ogarnąć parowania. Ja zawsze podkładam na wyjazd większą beczkę.  Balinga masz dozowanego chyba z automatu. Zresztą tak jak napisałaś dziadki to ogarną.

Koralowce przepiękne,a jak widzę ctenochaetusa strigosusa to mi się łezka w oku kręci. Też miałem takiego do czasu jak u mnie nie było przez 8 godzin prądu i zabrakło mu tlenu. Od tego czasu mam zasilacz awaryjny z dużym akumulatorem.

 

 

Nikel

Nikel

Güter mügja. Witam Wilamowiankę :lol:

Co do podmian to nic się nie stanie. Spokojnie możesz wyjechać. Zadbaj tylko o dolewkę aby miała odpowiednio dużo wody  i żarełko dla rybek żeby ktoś podał. Zbiornik 15 litrów może nie ogarnąć parowania. Ja zawsze podkładam na wyjazd większą beczkę.  Balinga masz dozowanego chyba z automatu. Zresztą tak jak napisałaś dziadki to ogarną.

Koralowce przepiękne,a jak widzę ctenochaetusa strigosusa to mi się łezka w oku kręci. Też miałem takiego do czasu jak u mnie nie było przez 8 godzin prądu i zabrakło mu tlenu Od tego czasu mam zasilacz awaryjny z dużym akumulatorem.

 

 

Nikel

Nikel

Güter mügja. Witam Wilamowiankę :lol:

Co do podmian to nic się nie stanie. Spokojnie możesz wyjechać. Zadbaj tylko o dolewkę aby miała odpowiednio dużo wody  i żarełko dla rybek żeby ktoś podał. Zbiornik 15 litrów może nie ogarnąć parowania. Ja zawsze podkładam na wyjazd większą beczkę.  Balinga masz dozowanego chyba z automatu.

Koralowce przepiękne,a jak widzę ctenochaetusa strigosusa to mi się łezka w oku kręci. Też miałem takiego do czasu jak u mnie nie było przez 8 godzin prądu i zabrakło mu tlenu Od tego czasu mam zasilacz awaryjny z dużym akumulatorem.

 

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.