Skocz do zawartości

Historia edycji

@Pawel

@Pawel

Cześć,

zauważyłem, że jeden z moich dwóch Nemanthias carberyi chowa się za skałą przy grocie w której nocują. Trwa to około 4 dni. Pokarm przyjmuje, ale w nie dużych ilościach.Jest mało aktywny, nie wypływa za daleko. Nie zauważyłem by jego kolor się zmienił lub pojawiły się jakieś zmiany. 

Parametry mierzone wczoraj:

PH - 7,5

NH4 - 0,5 (zera brak na skali)

KH - 7

PO4 - 0

NO3 - 0,5

Zasolenie - 1,22

Testy salifert.

Akwarium wystartowało w lipcu. Ryby (Nemanthias carberyi) trafiły do zbiornika w październiku.

Obsada: 2x amphiprion ocellaris, 1x pterapogon, 2x nemanthias, 1x babka, krewetki lysmata amobinensis,  kilkanaście ślimaków, rozgwiazda i jeżowiec.

Karmienie: solowiec, lasonogi, czerwony plankton, widłonogi, mięso ryb, ikra morska. 2 razy dziennie.

Druga z rybek śmiga po całym zbiorniku bez najmniejszych oznak zaniepokojenia.

Co robić?

@Pawel

@Pawel

Cześć,

zauważyłem, że jeden z moich dwóch Nemanthias carberyi chowa się za skałą przy grocie w której nocują. Trwa to około 4 dni. Pokarm przyjmuje, ale w nie dużych ilościach.Jest mało aktywny, nie wypływa za daleko. Nie zauważyłem by jego kolor się zmienił lub pojawiły się jakieś zmiany. 

Parametry mierzone wczoraj:

PH - 7,5

NH4 - 0,5 (zera brak na skali)

KH - 7

PO4 - 0

NO3 - 0,5

Zasolenie - 1,22

Testy salifert.

Akwarium wystartowało w lipcu. Ryby (Nemanthias carberyi) trafiły do zbiornika w październiku.

Obsada: 2x amphiprion ocellaris, 1x pterapogon, 2x nemanthias, 1x babka, krewetki lysmata amobinensis,  kilkanaście ślimaków, rozgwiazda i jeżowiec.

Karmienie: solowiec, lasonogi, czerwony plankton, widłonogi, mięso ryb, ikra morska. 2 razy dziennie.

Druga z rybek śmiga po całym zbiorniku bez najmniejszych oznak zaniepokojenia.

@Pawel

@Pawel

Cześć,

zauważyłem, że jeden z moich dwóch Nemanthias carberyi chowa się za skałą przy grocie w której nocują. Trwa to około 4 dni. Pokarm przyjmuje, ale w nie dużych ilościach.Jest mało aktywny, nie wypływa za daleko. Nie zauważyłem by jego kolor się zmienił lub pojawiły się jakieś zmiany. 

Parametry mierzone wczoraj:

PH - 7,5

NH4 - 0,5 (zera brak na skali)

KH - 7

PO4 - 0

NO3 - 0,5

Testy salifert.

Akwarium wystartowało w lipcu. Ryby (Nemanthias carberyi) trafiły do zbiornika w październiku.

Obsada: 2x amphiprion ocellaris, 1x pterapogon, 2x nemanthias, 1x babka, krewetki lysmata amobinensis,  kilkanaście ślimaków, rozgwiazda i jeżowiec.

Karmienie: solowiec, lasonogi, czerwony plankton, widłonogi, mięso ryb, ikra morska. 2 razy dziennie.

Druga z rybek śmiga po całym zbiorniku bez najmniejszych oznak zaniepokojenia.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.