Skocz do zawartości

Historia edycji

12dot12

12dot12

Żebym to ja wiedziała :( system chłodzenia był robiony razem z pokrywą na zamówienie, wentylatorki wyglądają na podobne do komputerowych, mają nadrukowany symbol "AAB" (nie wiem, czy to ma jakieś znaczenie).

Pewnie będę musiała je zwyczajnie wyjąć z korony i na to miejsce wejdzie zasys od pompy do chłodziarki.

Zmierzyłam sam odpieniacz: max 35 dB. Same wentylatorki (komórka ustawiona b. blisko) dają czadu, nawet 40-kilka do 50 dB. Ale może pies jest pogrzebany w wysokości dźwięku: ten średni-wyższy dźwięk ich szumu jest dużo bardziej dokuczliwy niż niższy, bardziej buczący odpieniacza.

12dot12

12dot12

Żebym to ja wiedziała :( system chłodzenia był robiony razem z pokrywą na zamówienie, wentylatorki wyglądają na podobne do komputerowych, mają nadrukowany symbol "AAB" (nie wiem, czy to ma jakieś znaczenie).

Pewnie będę musiała je zwyczajnie wyjąć z korony i na to miejsce wejdzie zasys od pompy do chłodziarki.

Zmierzyłam sam odpieniacz: max 35 dB. Same wentylatorki (komórka ustawiona b. blisko) dają czadu, nawet 40-kilka do 50 dB. Ale może pies jest pogrzebany w wysokości dźwięku: ten średni-wyższy dźwięk szumu radiatorków jest dużo bardziej dokuczliwy niż niższy, bardziej buczący odpieniacza.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.