Skocz do zawartości

Historia edycji

VDR

VDR

25 minut temu, silvia napisał:

dobra - jedziesz autem wymienić koła (całe koła a nie opony - żeby było łatwiej) - oczywiście masz je w bagażniku

pracownik wyjmuje je z bagażnika odkręca stare przykręca nowe , stare chowa do bagażnika płacisz .. powiedzmy 50zł i dziękujesz i tyle

identyczny temat - tylko teraz pracownik wie ze masz akwarium morskie - pracuje tak samo i tym samym kluczem ... i kasuje Cie 150zł (taki specjalny bonusik) - przyjedziesz drugi raz do niego ?

a w/g Twojego rozumowania za czas i wkład pracy , użycie narzędzi powinien i tak skasować z 500 od razu 

(bo przecież dosłownie kilka chwil pracy i bez żadnej tajemnej wiedzy użycia narzędzi za 150zł to jest OK )

okręcając ledami gotowy filtr - i nie za sztukę a za godzinę (a w godzinę owinę lekko kilkanaście sztuk) mając 150zł - mogę "tyrać po10h dziennie :P

No i kolejny wydumany przyklad - znam zaklady ktore wymieniaja kola (cale bo na zime alusy zmieniam na stalowki) i biora od 30zl do 100zl (25zl za kolo). Osobiscie jezdze do takiego gdzie place 60zl ale mam je wywazone idealnie i nigdy nie bylo problemu jak w tym zakladzie za 30z - gdzie biło i na kierownicy jakbym po księżycu co najmniej jezdzil.  Nie widze rowniez problemu jak zaklad wezmie 150zl. Rynek go zweryfikuje. Szczegolnie jak np. podjedziesz do swojego zakladu, masz wlasnie leciec w delegacje a gosc Ci mowi - mam kolejkę na 14 samochodów. Podjeżdzasz do tego za 150zl bo nie ma kolejki (analogia do czekania na zamowienia, az wszystkie czesci zjada do domu) i tniesz za 15 minut w trasę. I ja podjade i zapłacę te 150zl  a Ty się ustawisz jako 15 w kolejkę :P

Serio, nie mamy o czym dyskutować - za bardzo liczysz grosiki, wyceniajac swoją pracę na nie wiadomo ile, a innych - najlepej za darmo jakby dla Ciebie robili.

 

VDR

VDR

16 minut temu, silvia napisał:

dobra - jedziesz autem wymienić koła (całe koła a nie opony - żeby było łatwiej) - oczywiście masz je w bagażniku

pracownik wyjmuje je z bagażnika odkręca stare przykręca nowe , stare chowa do bagażnika płacisz .. powiedzmy 50zł i dziękujesz i tyle

identyczny temat - tylko teraz pracownik wie ze masz akwarium morskie - pracuje tak samo i tym samym kluczem ... i kasuje Cie 150zł (taki specjalny bonusik) - przyjedziesz drugi raz do niego ?

a w/g Twojego rozumowania za czas i wkład pracy , użycie narzędzi powinien i tak skasować z 500 od razu 

(bo przecież dosłownie kilka chwil pracy i bez żadnej tajemnej wiedzy użycia narzędzi za 150zł to jest OK )

okręcając ledami gotowy filtr - i nie za sztukę a za godzinę (a w godzinę owinę lekko kilkanaście sztuk) mając 150zł - mogę "tyrać po10h dziennie :P

No i kolejny wydumany przyklad - znam zaklady ktore wymieniaja kola (cale bo na zime alusy zmieniam na stalowki) i biora od 30zl do 100zl (25zl za kolo). Osobiscie jezdze do takiego gdzie place 60zl ale mam je wywazone idealnie i nigdy nie bylo problemu jak w tym zakladzie za 30z - gdzie biło i na kierownicy jakbym po księżycu co najmniej jezdzil.  Nie widze rowniez problemu jak zaklad wezmie 150zl. Rynek go zweryfikuje. Szczegolnie jak np. podjedziesz do swojego zakladu, masz wlasnie leciec w delegacje a gosc Ci mowi - mam kolejkę na 14 samochodów. Podjeżdzasz za 150zl bo nie ma kolejki (analogia do czekania na zamowienia, az wszystkie czesci zjada do domu) i tniesz za 15 minut w trasę.

Serio, nie mamy o czym dyskutować - za bardzo liczysz grosiki, wyceniajac swoją pracę na nie wiadomo ile, a innych - najlepej za darmo jakby dla Ciebie robili.

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.