Skocz do zawartości

Historia edycji

VDR

VDR

23 minuty temu, silvia napisał:

PRZECIEŻ założyłem to samo co sprzedawca - że sprzedam (no chyba że sprzedawca inaczej - to gratuluję)

po co produkować ponosić koszty płacić podatki skoro .. produkt wywalę na śmietnik ?

nie sprzeda sie w godzine to moze sie sprzeda jeden w miesiacu, jeden na pol roku.. kumasz ? Czy tego tez nie ? 

mieć 100zl i nie mieć 100zl to razem 200zl 

Czekam na wyskalowany omomierz dzialajacy jako TDS - zobacz wlasnie znalazlem dla Ciebie biznes - kupujesz w markecie za 15zl omomierz - od chinczyka sciagniesz pewnie za 10zl. A sprzedasz taki TDS za 80zl - skoro tylko wyskalować trzeba. :clowning:clowning:clowning Teoretyku. 

P.s doczytaj troche wiecej w tym temacie poza podstawowym wzorem dla szkół średnich. 

VDR

VDR

21 minut temu, silvia napisał:

PRZECIEŻ założyłem to samo co sprzedawca - że sprzedam (no chyba że sprzedawca inaczej - to gratuluję)

po co produkować ponosić koszty płacić podatki skoro .. produkt wywalę na śmietnik ?

nie sprzeda sie w godzine to moze sie sprzeda jeden w miesiacu, jeden na pol roku.. kumasz ? Czy tego tez nie ? 

mieć 100zl i nie mieć 100zl to razem 200zl 

VDR

VDR

18 minut temu, silvia napisał:

PRZECIEŻ założyłem to samo co sprzedawca - że sprzedam (no chyba że sprzedawca inaczej - to gratuluję)

po co produkować ponosić koszty płacić podatki skoro .. produkt wywalę na śmietnik ?

nie sprzeda sie w godzine to moze sie sprzeda jeden w miesiacu, jeden na pol roku.. kumasz ? Czy tego tez nie ? 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.