Skocz do zawartości
waldekleszno

lampa led

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego chcesz T5 zamienic na ledy ? Do tej mniejszej ilosci pobranych Watow przez led dodaj grzalke 300 W ...

A sa takie pieknie pasujace lampy T5 80 W.:D


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Nie mam 80 W tylko 54 W.

Wiem połączenie świetlówek daje fantastyczne światło, ale częsta wymiana świetlówek jest trochę upierdliwa ;)

Ciesze się bardzo, że Ty odpisujesz. Cenię Twoją wiedzę. Może coś wiesz na temat tej nieszczęsnej lampy o, którą  pytałem wcześniej.

 

Lampę  mam Giesemann Matrixx II jest piękna, ale właśnie częstotliwość wymiany świetlówek prowadzi do ukłonu do lampy led.

Akwarium mam 3 lata pompa obiegowa DC Runner 3.1, falowniki EcoDrift 8.1 2szt. odpieniacz Deltec 1000i. Pompa dozująca już nie pisze jakiej firmy :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam tą słabszą lampę (108W). Sprawuje się u mnie super. Jeśli lubisz "bliki" to nie z tą lampą. Jeśli lubisz w akwa niebiesko i jak korale fluo pięknie się prezentują, światełko to jak najbardziej tak. Można ustawić bardziej "czerwono". Piszą koledzy o złym kontakcie ze sprzedawcą. Ja ci opiszę moje spostrzeżenia. Kupiłem tą lampę bez linek. Koledze, któremu montowali akwa wraz z lampą. Dali same nóżki. Tak chciał. Lampa jeszcze na gwarancji. Więc telefon do pana Jakuba. Nie ma problemu. Linki zostaną dosłane. Troszkę to trwało, ale w moim przypadku zawinił pracownik. Przeprosiny. Linki doszły. Z mojej strony żadnych kosztów. Lampę polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.