Skocz do zawartości

Historia edycji

VDR

VDR

 @silvia - nie będę ciągnał z Toba tego wątku - o Tobie opinie mam już wyrobioną - natomiast wiedz, że wszystkie Twoje idiotyzmy i fobie wytknę - choćbym miał dostać bana. Poziom forum jest tak niski, również dzięki Tobie teoretyku, że i tak niczego nie stracę, więc jak to mówią lotto mi to. Mało mnie obchodzi i jak pewnie 99% normalnych użytkowników co Ty kupujesz czy nie kupujesz a tym bardziej Twoje fantazje.

Pytanie było - czy klips powinien być i czy worek powinien być zamknięty - było się trzymać tematu wątku a nie walić wytwory swojej fantazji i by tematu nie było.

@michalfa  - wybaczam ;P

VDR

VDR

 @silvia - nie będę ciągnał z Toba tego wątku - o Tobie opinie mam już wyrobioną - natomiast wiedz, że wszystkie Twoje idiotyzmy i fobie wytknę - choćbym miał dostać bana. Poziom forum jest tak niski, również dzięki Tobie teoretyku, że i tak niczego nie stracę, więc jak to mówią lotto mi to.

@michalfa  - wybaczam ;P

VDR

VDR

 @silvia - nie będę ciągnał z Toba tego wątku - o Tobie opinie mam już wyrobioną - natomiast wiedz, że wszystkie Twoje idiotyzmy i fobie wytknę - choćbym miał dostać bana. Poziom forum jest tak niski, również dzięki Tobie, że i tak niczego nie stracę, więc jak to mówią lotto mi to.

@michalfa  - wybaczam ;P

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.