Skocz do zawartości

Historia edycji

Rafael31

Rafael31

Używam tej soli,  akurat ja mam wiaderko 7kg w wersji z plomba, worek zaś po otwarciu był bez spinki i nie zgrzany. Uważam, że kolega powinien wyjaśnić że sklepem zaistniałą sytuację, na pewno dojdą do porozumienia. 

Uważam też, że jest coraz mniej powodów, żeby wchodzić na to forum bo poziom wypowiedzi niektórych użytkownikow po prostu do tego zniechęca. Nie raz wchodząc na główną i widząc w ostatnich tematach na przemian wypowiedzi dwóch "ekspertów" człowieka krew zalewa. Wypowiedzi w formie przeklejania informacji z netu, odpowiadanie byle by był post, snucie domysłów jest tutaj na porządku dziennym. Tęsknię za czasami, gdzie na forum królowala fachowa wiedza. Pamiętam jak zaczynałem swoją przygodę z morskim i z zapartym tchem czytałem wypowiedzi inmara albo Grzegorza Dyzmy. A teraz... Także panowie silvia i maciej01 bo o Was mowa - poziom forum w dużej mierze dzięki wam mocno spadl ostatnimi czasy więc może piszcie mniej ale żeby te wypowiedzi miały jakąś wartość bo w tej chwili ręce opadają... 

Rafael31

Rafael31

Używam tej soli,  akurat ja mam wiaderko 7kg w wersji z plomba, worek zaś po otwarciu był bez spinki i nie zgrzany. Uważam, że kolega powinien wyjaśnić że sklepem zaistniałą sytuację, na pewno dojdą do porozumienia. 

Uważam też, że jest coraz mniej powodów, żeby wchodzić na to forum bo poziom wypowiedzi niektórych użytkownikow po prostu do tego zniechęca. Nie raz wchodząc na główną i widząc w ostatnich tematach na przemian wypowiedzi dwóch "ekspertów" człowieka krew zalewa. Wypowiedzi w formie przeklejania informacji z netu, odpowiadanie byle by był post, snucie domysłów jest tutaj na porządku dziennym. Tęsknię za czasami, gdzie na forum królowala fachowa wiedzą. Pamiętam jak zaczynałem swoją przygodę z morskim i z zapartym tchem czytałem wypowiedzi inmara albo Grzegorza Dyzmy. A teraz... Także panowie silvia i maciej01 bo o Was mowa - poziom forum w dużej mierze dzięki wam mocno spadl ostatnimi czasy więc może piszcie mniej ale żeby te wypowiedzi miały jakąś wartość bo w tej chwili ręce opadają... 

Rafael31

Rafael31

Używam tej soli, mam plombe na wiaderku 7 kg, worek zaś po otwarciu był bez spinki i nie zgrzany. Uważam, że kolega powinien wyjaśnić że sklepem zaistniałą sytuację, na pewno dojdą do porozumienia. 

Uważam też, że jest coraz mniej powodów, żeby wchodzić na to forum bo poziom wypowiedzi niektórych użytkownikow po prostu do tego zniechęca. Nie raz wchodząc na główną i widząc w ostatnich tematach na przemian wypowiedzi dwóch "ekspertów" człowieka krew zalewa. Wypowiedzi w formie przeklejania informacji z netu, odpowiadanie byle by był post, snucie domysłów jest tutaj na porządku dziennym. Tęsknię za czasami, gdzie na forum królowala fachowa wiedzą. Pamiętam jak zaczynałem swoją przygodę z morskim i z zapartym tchem czytałem wypowiedzi inmara albo Grzegorza Dyzmy. A teraz... Także panowie silvia i maciej01 bo o Was mowa - poziom forum w dużej mierze dzięki wam mocno spadl ostatnimi czasy więc może piszcie mniej ale żeby te wypowiedzi miały jakąś wartość bo w tej chwili ręce opadają... 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.