Jump to content

Jacek_s

Klubowicz
 • Content Count

  148
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Jelenia Góra

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. proszę o nr tel.

  Pozdrawiam Jacek

  784080905 w Tunze 1073.050, Max przepływ 3000l/h, sterowana  , cena 200 zł

 2. Nie tak dawno miałem podobny problem. Przyczyną był przytkany kruciec w zwężce przez który pompa zasysa powietrze. Odłożyła i zbryliła się sól.
 3. Nie tnij rewizji. Dotnij kawałek pod takim samym kątem jaki ma rura rewizji i nałóż na nią pierścień.
 4. Dotnij pod takim samym kątem pierścień z rury i doklej czołowo do rewizji klejem do pcv. Będzie trzymać. Doklejałem w podobny sposób dysze wylotową od pompy powrotnej i trzyma.
 5. Kup mufę po rozmiar rury. Jeśli długość samej mufy po wciśnięciu na rurę rewizji będzie ok, to przytnij pod kątem i powinno być ok.
 6. Witam, Dziękuje za wszystkie odpowiedzi w temacie. Blat wymieniony. Nie było łatwo ale udało się. Konstrukcja skały niestety rozleciała się. Cześciowo udało się skleić tylko te kawałki na których nie było korali. Zobaczymy jakie zmiany zajdą w zbiorniku po kilku dniach od powtórnego zalania. Pozdrawiam!
 7. Problem ściekającej wody rozwiązałem. Problemem dla mnie jest wymiana blatu. A raczej sposób w jaki to zrobić.
 8. Ok. Blat leży na stelażu z profilu stalowych. Akwarium 300 litrów. Sam blat nie odkrztałcił się ani nie zwichrował. Na krawędziach jest spuchnięty. Zastanawiam się czy mata zniweluje spęcznienie. Nowy blat już mam. Od początku miałem zamiar wymienić. Problem w tym, że im bliżej do operacji wymiany, tym więcej pytań jak to zrobić. Spuszczenie 300 litrow wody, odłowienie życia, zdjecie Akwa. No i jak system zareaguje na taki zabieg?
 9. Witam, Zaciekająca woda z korony spowodowała spuchnięcie blatu. Napuchnięty jest jeden cały bok i po około 15 cm z przodu i z tyłu. Akwarium stoi na macie która w miejscach spuchniety ch ścisnęła się. W związku z tym mam pytanie co dalej? Zostawić i mieć nadzieję, że mata zniwelowała nierówność czy wymienić blat? Pozdrawiam Jacek
 10. Zmiana ceny, 25 zł plus koszt przesyłki
 11. Sprzedaje sam statecznik a koszt przesyłki 7,5 listem poleconym.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.