Jump to content

teklak

Klubowicz
 • Content count

  60
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Wrocław

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. teklak

  Nierdzewne zawiasy do szafki

  Cena tych nierdzewnych powala na nogi i niestety nie pasują do mojej szafki. Lakier odpada już próbowałem, wykrusza się z elementów ruchomych i tam zaczyna korodować w efekcie drzwiczki się nie otwierają i to jest kłopot. Spróbuję tej pasty do wioseł. Dzięki za porady
 2. teklak

  Nierdzewne zawiasy do szafki

  Zastanawiam się od dłuższego czasu czy istnieją zawiasy meblowe odporne na rdze, bo muszę regularnie co pól roku wymieniać a jest to trochę denerwujące bo z jednej strony przeszkadza sump i trzeba go wyjmować? Ewentualnie może są jakieś alternatywne sposoby zabezpieczenia inne niż lakier? W szafce mam wentylator który odprowadza wilgoć ale to nie jest wystarczające.
 3. Sprzedane, do zamknięcia.
 4. Do sprzedania 2 sztuki Chrysiptera parasema. Rybki zdrowe, jedzą wszystko jedyny minus to agresja wobec mniejszych ryb. Sprzedaję ponieważ kupiłem hepatusa a jest on mniejszy od nich i dają mu w ość. Cena 30zl. Zależy mi na szybkiej sprzedaży, wiec rozważę zamianę na inna rybkę bądz szczepki. Odbiór osobisty Kobierzyce/Cieszyce lub mogę dowieźć do Wrocławia.
 5. up. zbiornik 200 zł, lampa nieaktualna.
 6. Witam, Do zaoferowania mam akwarium o wymiarach 94x45x45 cm, ze szkła float, tył oklejony czarna folią, komin po lewej stronie o wymiarach - 25x14 cm, 3 otwory - 32, 32 i 25 mm, otwory odsunięte po 6 cm od krawędzi bocznej i tylnej. Akwarium służyło mi ok. 2 lat, stało na szafce zrobionej z kantówki drewni anej 6x4 cm, stad to odsunięcie otworów. Akwarium w stanie bdb, szczelne, narożniki całe nie ukruszone, otwory również. Wklejony grzebień Cena jaka mnie interesuje 250zł, na życzenie mogę dołożyć folie na boki i szafkę. Nad akwarium świeciła lampa NHT-500 chińska 4 x 39W. Lampa w stanie dobrym, jedyny mankament to pękniecie boku obudowy, wynikłe z przeprowadzki. Element możliwy do sklejenia. Uszkodzenie nie przeszkadza w pracy lampy. Lampa stała na nóżkach, ale możliwe powieszenie na linkach których nie posiadam. Cena 150zł ze względu na uszkodzenie. Promocja do niedzieli za zestaw akwarium + lampa 350zł. Szafka gratis! Dla zainteresowanych podaję nr tel. 531-414-711 kontakt o każdej porze.
 7. Witam, Do zaoferowania mam akwarium o wymiarach 94x45x45 cm, ze szkła float, tył oklejony czarna folią, komin po lewej stronie o wymiarach - 25x14 cm, 3 otwory - 32, 32 i 25 mm, otwory odsunięte po 6 cm od krawędzi bocznej i tylnej. Akwarium służyło mi ok. 2 lat, stało na szafce zrobionej z kantówki drewni anej 6x4 cm, stad to odsunięcie otworów. Akwarium w stanie bdb, szczelne, narożniki całe nie ukruszone, otwory również. Wklejony grzebień Cena jaka mnie interesuje 250zł, na życzenie mogę dołożyć folie na boki i szafkę. Nad akwarium świeciła lampa NHT-500 chińska 4 x 39W. Lampa w stanie dobrym, jedyny mankament to pękniecie boku obudowy, wynikłe z przeprowadzki. Element możliwy do sklejenia. Uszkodzenie nie przeszkadza w pracy lampy. Lampa stała na nóżkach, ale możliwe powieszenie na linkach których nie posiadam. Cena 150zł ze względu na uszkodzenie. Promocja do niedzieli za zestaw akwarium + lampa 350zł. Szafka gratis! Dla zainteresowanych podaję nr tel. 531-414-711 kontakt o każdej porze.
 8. teklak

  Zetlight QMAVEN 6600 jak ustawić tą lampe?

  Kijun u mnie świeci nad zbiornikiem 120x50x50, powieszona jest nad akwarium ok. 40cm. Świetnie doświetliła rogi akwa. Jedyny minus to nóżki lampa na nich jest mało stabilna i wyginają się pod jej ciężarem, mimo że waży tylko 4kg. Co do światła to steruje się czteroma osobnymi kanałami(światło białe, niebieskie, kolorowe - czerwony,pomarańcz,zielony i UV), każdy z nich ma 32 stopnie regulacji intensywności świecenia więc możliwości jest milion, co komu pasuje. Generalnie jestem zadowolony i korale też, euphylia na martwym szkielecie wypuściła młode główki i to sporo. Yaardai nie dane mi było tego zaobserwować ale ze specyfikacji wynika że jest to płynne przechodzenie w dana fazę dnia.
 9. Cześć, mam problem z ustawieniem czasów święcenia w mojej lampie. Robiłem to wg instrukcji z www.mikroaqua.pl ale pomimo ustawienia wszystkiego i wciśnięciu przycisku start lampa przez cały czas świeci tylko jednym trybem. Próbowałem już ustawień fabrycznych i ustawiać od nowa, po ustawieniu każdej pory naciskałem Save ale to dawało ten sam efekt co wcześniej. Nie mam już zielonego pojęcia jak się do tego zabrać. Może ktoś z was miał taki sam problem albo ma taką lampę i wie jak to zrobić.? Myślę że tutorial przydałby się nie tylko mi:p
 10. Biorę tego mniejszego.
 11. Zostały jeszcze jakieś korale?
 12. teklak

  [S] Sprzedam nowe akwarium 275l+SUMP

  Jest możliwość zakupu samego zbiornika?
 13. Moze i tak:) w kazdym razie dalej na sprzedaz.
×

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.