Jump to content

Krakus1

Klubowicz
 • Content Count

  52
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Kraków
 • Akwarium
  64 l

Recent Profile Visitors

347 profile views
 1. Tak zapraszam Kutro i pojutrze jestem w domu. Odbior po wczesniejszym ustaleniu godziny
 2. Pictichromis pacagnellae 4-5cm, pieknie wybarwiony, neutralny, nie okazuje agresji względem innych mieszkańców 75zł - 45zł (- 40% od ceny rynkowej) Krab Trizopagrus strigatus 2-3cm - bardzo rzadki ! 80zł - 40zł (- 50% od ceny rynkowej) Osobno jak wyżej, razem za 75zł. Odbiór osobisty Kraków Salwator, nie wysyłam.
 3. Po zdjeciach trudno oceniać. Akwarium kupione jako ow i sprawdzane. Widac dokladnie roznice tylnej sciany wzgledem float. A przednie trzy sciany sa bezbarwne. Czarny sylikon je jedynie przyciemnia. Po podswietleniu krawedzi ledami dokladnie to widac. Prosze nie spamuj w temacie jezeli nie masz zamiaru kupic tego zestawu.
 4. Na sprzedaż akwarium 64l. 40x40x40cm opti white (trzy szyby), tył guardian, szafka i sump 25x25x40cm z regulowanymi przegrodami. Szafka jak dobrze pamiętam 80cm wysoka, na kółkach + nóżki. Korona z pienionego pcv oklejonego na czarno. Malutka ryska na froncie. Cena 200zł całość, odbiór osobisty Kraków Salwator.
 5. Zostanę przy swoim:) Sa bardzo podobne ale Rhodymenia wydaje mi się, że ma trochę inny kształt i jest większa. Ale jak coś to to albo to, nie robi chyba różnicy:)
 6. Jak w temacie, konstrukcja klejona Ceresit cx5 z mojego akwarium. Sprzedaję bo zmieniam aranżację. Waga 3.8-4.2kg Cena ostateczna 60zł Odbiór osobisty Kraków Salwator.
 7. Jak w tytule, szczepki po ok 3-4cm cena za czerwony Gracilaria mammillaris - chwilowy brak cena za zielony Codium fragile - 25zł Odbiór osobisty Kraków Salwator z własnym pojemniczkiem/woreczkiem.
 8. Akwarium to 60l, skały 7kg. Mandaryn cały czas pływa i "poluje". Brzuch ma zawsze zaokrąglony. Mandaryn kupiony ze sklepu zaraz po dostawie, nauczyłem go jeść pokarm zastępczy, mam go już 7 miesięcy.
 9. Myślę, że to raczej nie wina niedożywienia. Mandaryn u mnie wcina bez problemu kryl, ikrę homara, jaja krabów, solowce i nawet mięso małży.
 10. Proszę o pomoc, mój Mandaryn ma od niedawna jasny wystający guz na głowie. Odrobinę pod tym guzem miał dawniej chyba małe uszkodzenie. Piszę "chyba" bo takiego go już kupiłem, miał jakby wgłębienie i przerwany pas pigmentu ale nie wyglądało to na ranę. Tak mu zostało i ani na początku jak i przez parę ostatnich miesięcy nie było żadnego problemu z tym miejscem. A od ok tygodnia ma w tym miejscu w/w guz. Prosze o rady i pomysły co to może być. Poniżej jedyne zdjęcie jakie udało mi sie zrobić telefonem.
 11. Do sumpa i po klopocie .
 12. A jakiej wielkości są? Może foto jakies? Tak jak mówi W32darWin być może to tylko asteriny.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.