Kubencki
Klubowicz-
Liczba zawartości
15 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Galeria
Kalendarz
Blogi
Articles
Member Map
Sklep
Zawartość dodana przez Kubencki
-
U mnie briareum 3 dni temu miało takiego focha. Zamknęło się i przez 5 dni cisza. Otworzyło się po podmianie wody i wyrównaniu zasolenia.
-
Ja klepie stal, rzucam tynki, szlifuje gipsy, koloruje ściany, stawiam murki....taaaakie tam. Aktualnie jestem na etapie otwierania własnego zakładu produkcyjnego
-
Ja też przymierzam się do zakupu Z1 i z chęcia dowiem sie jak to jest z tymi filmami pod wodą Osobiście w trwałość takich telefonów nie wierze. Mam razr xt910 który jest podobno "zachlapanioodporny".....cóż...mój nie jest. Serwis do skutecznie naprawił, pozostal do wymiany głośnik. Bateria trzyma bo trzyma...10h to max co można wyciągnać Ktoś wcześniej pisal o lenovo....mam lapka tej firmy. Nigdy więcej Obudowa...pęka pod wypływem ciepła jakie generuje laptop. Głośniki...wymieniane dwa razy. Ogólna trwałość na niskim poziomie. Gdyby nie to że kończe na nim prace dyplomową już dawno poleciałby do kosza Z telefonów niezniszczalnych mogę poleciś samsunga solid II ! Ten telefon przetrwa wszystko.
-
W tym momencie widać przewagę stali nad drewnem Osobiście dodałbym tak jak pisali poprzednicy pełne plecy z płyty przykręcone najlepiej między kantówkami. Przykręcenie jej do lica stelażu też wchodzi w grę ale trzeba by ją mocować wielopunktowo. Jeśli chcesz miec dostęp od boków to albo wspornik po przekątnej(znaczne ograniczenie dostępu) albo zastrzały w każdym narożniku
-
U siebie w takiej solniczce mam 2kg żywego piasku i uważam że to odpowiednia ilość. Warstwa ma około 1,5-2cm. Więcej nie potrzeba Skały na początku miałem 3kg ale zwiększyłem do 5-6kg. Do kaskady śmiało można wstawić odpieniacz wykonany ze strzykawki:) Muszę się zebrać w sobie i założyć swój temat
-
Powiedz mi czy przyssawka w JVP trzyma mocno? czy lepiej wybrac wersje z magnesem?
-
W trakcie spawania temp jest o wiele większa niż w ocynku W niektórych przypadkach dochodzi a nawet przekracza 4000*C. Spawanie bez stołu monterskiego jest wykonalne ale po co się męczyć skoro ze stołem łatwiej
-
Dodam tylko ze istnieją farby które można nakładać bezpośrednio na ocynk bez stosowania podkładów Co do estetyki, jak wiadomo kwestia gustu Jeśli szlifowanie jest wykonane precyzyjnie a sam ocynk i lakierowanie na wysokim poziomie to może to wyglądać całkiem fajnie Dochodzi kwestia stylistyki pomieszczenia.
-
straszną nagonkę robicie. Goście z filmu co prawda przegięli pałkę ostro ale wrzucanie wszystkich do jednego worka nie ma prawa bytu. Ponad rok temu "uczestniczył w bójce", tzn broniłem się przed atakiem ćpuna i jego kolegi. Cała akcja rozgrywała się w miejscu publicznym przez co ludzie wezwali policję. Pewnie sam bym sprawę olał gdyby nie to że w pewnym momencie kiedy leżałem na ziemi dostałem kopa w tył głowy. Po złożeniu zeznań ciągu pół godziny patrol przywiózł dwóch ćpunów na posterunek, bez gadania zamknęli ich na 24h. Potem toczyło się postępowanie (przesłuchania i inne) w efekcie czego goście poszli siedzieć na 2 lata. Policja jest bezskuteczna?...czasem na pewno, ale nie obrażajmy tych którzy swoją pracę (służbe) wykonują z powołania i z pełnym zaangażowaniem.
-
Przemek chyba jednak troche przesadzasz Wiesz że mam styczność z tematem i uwierz, dobre wiertło potrafi wiercić bez ostrzenia przez dłuugi czas No i dobre wiertło wierci sprawnie i szybko. Profil 4mm to jest pikuś Chyba że wiercisz mega ostrożnie.
-
O a ja mam lepszy pomysł Kup sobie otwornice do metalu z wiertłem prowadzącym. Wystarczy taka z dedry. Kosztuje więcej i minimalna średnica to chyba 19mm. I tak spawasz nakrętkę to otwór może być większy. Wywiercisz bez wiertarki stołowej na raz, nie będziesz musiał sie bawić w zmianę wierteł Masz warsztat to może jeszcze ja wykorzystasz U nas każdy otwór powyżej 19mm jest tym wykonywany.
-
Dokładnie tak. Stosowanie tylu wierteł to strata czasu i ich niszczenie (zdziera się tylko krawędź). Wystarczy 5, potem ewentualnie 12 i 16. Jak ktoś ma pewną rękę i mocny chwyt to niczego sobie nie zrobi
-
Tak byłoby najlepiej. W zasadzie póki akwarium nie zalane to ja bym sie nie zastanawiał tylko spawał te nakrętki
-
Nakrętka spokojnie przeniesie ten ciężar, dodaj tylko nad nią podkładkę powiększaną. Daj M16 lub M18 klasy 8.8, lub dla spokoju 10.9. Koszt niewiele wiekszy.
-
Malowanie proszkowe jest o wiele trwalsze ale nie koniecznie tańsze i łatwiejsze do "naprawy" niż malowanie natryskowe.
-
Malowanie ocynku w tych czasach to żaden problem. Na rynku prowadzonych jest wiele linii farb które można kłaść bezpośrednio na ocynk.
-
Rdzewieć nie będzie, należy jednak pamiętać że cynkowanie to proces odbywający się w dużej temperaturze. Wszelkie naprężenia powstałe w wyniku spawania mogą się "uwolnić" i odkształcić stelaż. Jeśli spawacz jest dobry i w ocynkowni odpowiednią podwieszą stelaż przed kąpielami to ryzyko jest praktycznie zerowe. Jeśli masz stalowy to dobrze go wyczyść, odtłuść, pomaluj podkładem i na to 2-3 warstwy farby nawierzchniowej. Polecam tutaj lakiery przemysłowe. mają podwyższoną udarność i odporność korozyjną. Posiadam taki stelaż od paru lat i niema nigdzie rdzy. Dla mega dokładnych polecam zabezpieczyć stelaż od środka preparatem do konserwacji profili zamkniętych. Puszka kosztuje ok 20zł .
-
Nic sie nie stanie