Jump to content

ncantara

Klubowicz
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

Kontakt

 • Strona WWW
  http://iseno.net

Informacje o profilu

 • Imię
  Adrianna
 • Płeć
  Kobieta
 • Skąd:
  Warszawa
 • Zainteresowania
  tworzenie stron internetowych, IT, akwarystyka
 • Akwarium
  Kosteczka soli 75 litrów

Recent Profile Visitors

625 profile views
 1. Co to może być? Znajomy ma problem z czymś takim w akwarium.
 2. ncantara

  Wyskakujące ryby

  dzięki wielkie
 3. ncantara

  Wyskakujące ryby

  Nie bardzo wiem jak zrobić taką koronę? Mogę ją zrobić sama?
 4. ncantara

  Wyskakujące ryby

  Witam, czy ktoś wie jaki może być powód wyskakiwania ryb? Mam kostkę akwarium 42 cm x 42 x 42 coś koło tego, razem 75 litrów. Akwarium jest bez pokrywy. Na początku w obsadzie poza błazenkami był brzydal ale wyskoczył w nocy. Parę miesięcy później do obsady trafiła babka kopiąca, która również wyskoczyła. Błazenki, piżamka i chromis viridis mają się dobrze, pływają i nie spieszy im się do wyskakiwania. Koral rozwija się coraz bardziej. Jaki jest problem? Jak mogę temu zapobiec?
 5. Aktualizacja obsady: Rozgwiazda piaskowa, para Amphirion occelaris, Piżamka, babka kopiąca, ślimaki turbo i inne. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
 6. ncantara

  kostka soli 75l

  Kosteczka soli o pojemności 75 litrów. Obsada: Krab tricolor x2, Amphirion Occelaris x2, Piżamka, Brzydal, Rozgwiazda piaskowa, Ślimaki Turbo.
 7. Witam, zdaję sobie sprawę, że temat się już pojawiał, ale nadal nie widzę rozwiązania mojego problemu. Moja obsada: dwa kraby tricolor (jeden spaślaczek), rozgwiazda piaskowa, ślimaki turbo, amphirion occelaris x2, piżamka, brzydal. Litraż: 75l wody - 3,5kg skałki. Mój problem- jak karmić żeby błazny i reszta były najedzone (nie- przejedzone) a w dodatku żeby mój nowy nabytek Brzydal czyścił szkiełko z Aptasi? Dodaję że mam mrożonki tj. Artemia, Lasonogi, Solowiec, Lobster Eggs do wyboru. Nie wiem ile i kiedy dawać? Jak urozmaicać- co jaki czas dawać coś innego? Proszę o porady a nie zjechanie za nowy podobny temat. Z góry dziękuję.
 8. Aktualna obsada w zbiorniku: Krab tricolor x2 Rozgwiazda piaskowa Ślimaki turbo Amphirion occelaris x2 Piżamka Brzydal
 9. Aktualny wygląd zbiornika
 10. A coś takiego? http://www.zoolight.pl/product-pol-1415--44cm-2x24W-Zestaw-oswietleniowy-bez-odbl-.html
 11. Witam, składam sprzęt do nowego akwarium, które ma 42x42x42 cm. Wiem, że istnieje jakaś zasada o 0,5W światla na litr, ale moje pytanie jest do bardziej doświadczonych morszczaków, czy ta lampa da radę w moim akwarium przy nastawieniu na miękkie koralowce i kilka tych "trudniejszych" oraz obsadę: parka błaznów, krewetki itd. ? https://www.akwarystyczny24.pl/aluminiowa-belka-oswietleniowa-2x8w-42cm-slim-p-3230.html
 12. Czy jest sposób na rozróżnienie samicy od samca u kraba tricolor ?
 13. Już zamówiona solniczka. Jednak wymiary mi odpowiadają bardziej tamte co wymienialam, więc czekam na realizację w sklepie.
 14. Jednak zastanawiam się jeszcze nad chwilowym brakiem sumpa (z możliwością postawienia go w późniejszym czasie) - może mnie spotkać jeszcze jedna mała przeprowadzka. Czy na lampę Aquael Duo Marine dałby radę do 60-75 litrów?
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.