Jump to content

m0rdk4

Klubowicz
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Imię
  Miłosz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Będzin / Katowice
 • Akwarium
  60/35/50

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Euphylia zmieniła miejsce. poczekamy na efekty.
 2. Parametry sprawdzam co 3 dni, a i tak co mniej więcej 2 tyg. zaglądam do jednego ze sklepów w pobliżu, gdzie sprawdzają co się dzieje z wodą. Brzydal został przeniesiony do innego zbiornika. Tak jak wcześniej pisałem, euphylia została poparzona i wraca już do siebie. Zastanawiam się nad zmianą oświetlenia. Tylko czy jest sens, skoro zmieniamy zbiornik?
 3. Ta Euphyllia wyglądała miesiąc temu jakby miała obumrzeć. Teraz już jest o wiele lepiej. Caulastrea ta polewej to nabytek z przed tygodnia, te główki są malutkie, ale z bliska wyglądają bardzo dobrze (pięknie się pompują)
 4. Odnośnie hepatusa to na wrzesień jest plan postawienia 160/60/60. Hepatus ma teraz jakieś 3/4 cm więc to chyba nie tragedia narazie? Nik@, o których LPS mówisz ? Niepodobała mi się Ephylia, ale to dlatego, ze była wcześcniej w bliskim towarzystwie z rhodactisem. Teraz już wraca do siebie.
 5. Założony troszkę ponad 4 miesiące temu. Na początku z problemami lecz teraz wszystko już się zrównoważyło. Sprząt : Akwarium 60/35 cm podstawa i 50 cm wysoki, komin po prawej stronie, trzy przeloty 25 mm. Lampa LED DIV 72 W na 2 niezależnych obwodach. Sump 55/30 cm podstawa i wysoki na 40 cm z wbudowaną przegrodą na dolewkę około 10 L. Odpieniacz HiSea na pompie Jebao dc 1200. Pompa obiegowa Aqua-Nova N-RMC-3000. Cyrkulator Jebao SW -25 Żywa skała około 7 kg. Żwir koralowy 5/6 kg. Glony z refugium. Obsada: Para Błaznów para krewetek czyszczących Brzydal Hepatus Trochę ślimaków LPS'y i troche miękkich Czy ktoś pomoże mi dobrać jeszcze kilka rybek?
 6. Witam, zamierzam w niedługim czasie zalać nowy zbiornik o wymiarach 160/60/60 cm. W akwarium będą głównie LPSy i SPS. Chciałbym prosić o pomoc w doborze oświetlenia i odpieniacza. Czy ktoś pomógłby mi w oparciu o swoje doświadczenie ?
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.