Jump to content

Matdec

Klubowicz
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  MK

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak to wygląda. Jakość słaba niestety
 2. 2.5 miesiąca. Jakies sugestie?
 3. Stan na dzień dzisiejszy Co do obsady polecilibyście? Wiem że to sprawa indywidualna ale czasem warto posłuchać innych
 4. Rozpocząłem walkę z okrzemkami. Dorzuce phosguard? Euphylia rośnie, jezowiec zapracowany, rozgwiazda linckia multifora ciekawska na clavularii fluo. A ta aklimatyzuje się ale chyba się obraziła jak widać... Dopiero pierwszy dzień jakoś mogę jej pomóc?
 5. Po lewej polipy maja czarne plamy i nie są napompowane....
 6. Na polipach z lewej czarne plamy i nie są napompowane...
 7. Do akwarium trafiło życie: - linckia multifora - nassariusy - jezowiec gratilla - euphylia paraancora I możecie mi powiedzieć czy po 14 dniach wszystko z nią wporzadku? Z jednej strony cześć kilku polipow jest ciemne i wiszace( nie napompowane) czy może być głodna, źle warunki czy jakaś choroba.
 8. Podpowiedzcie proszę ta plaga zejdzie sama? Tylko nie odsyłajcie do działu dla nowicjuszy...
 9. Dokładnie 21 dni od zalania. Testy wody PO4 0.25 NO3 ok 10 Ciężko czekać Jak myślicie wszystko ok czy coś nie tak?
 10. Coś dojrzewa może okrzemki NO2 - 0
 11. Kaskada Kaskada pracuje cały czas do tego jest mały tunze nano. Zależy mi żeby zdobyć jakieś doswiadczenie, zobaczyć jak to działa Z czasem będzie większe z normalnym sumpem a narazie spróbuję podziałać z tym co mam Na początek dorzucam jutro skały
 12. Filterek kaskadowy to jakiś mały oryginalny z zestawu. Tak samo oświetlenie. Wyczuwam już modyfikacje.... W filtrach leży siporax wata oraz purigen.
 13. Filtr wypełniony siporaxem. Skały 4.5 kg. Skała stoi na szkle tylko złudzenie lub jakość zdjęć że na piasku. Postaram się dorzucić szubko jeszcze jakiś cyrkulator.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.