Jump to content

Adam98

Klubowicz
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Płock

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Adam98

  Anntenarius

  Wie ktoś czy jakiś sklep, osoba prywatna ma na sprzedaż anntenariusa (zabnice ) ?
 2. Adam98

  Jajo rekina

  Temu Panu podziękuje
 3. Adam98

  Jajo rekina

  Wiesz mi nie chodzi o to żeby się rzucał na jedzenie tylko dziwi mnie fakt tej przezywalnosci o której wspomniałeś a jeśli dobrze zrozumiałem chodzi o to ze umierają bo nie chcą pobierać pokarmu ?
 4. Adam98

  Jajo rekina

  To zależy od osobnika czy będzie jadł czy nie ? Czy są jakieś sposoby żeby go nauczyć ? Zawsze myślałem ze to drapieżnik i nie marudzi wiec żywy pokarm od małego i później przestawianie na mrożone
 5. Adam98

  Jajo rekina

  Na ta przeżywalność zakładała się również szansa ze się wy wykluł ? Czy ogólnie tak ciężko je nauczyć przyjmować pokarm ? To w takim razie jak one sobie radzą z pożywieniem w naturalnym środowisku ?
 6. Adam98

  Jajo rekina

  Zbiornik wystartuje jak będzie kasa w tym roku chce załatwić szkło i stelaż. Dzwoniłem do kilku sklepów albo nie ma albo ceny za małego rekina 1500 Nie wiem czy mało czy dużo ale chyba poczekam na jajko bo podobno teraz nie sezon Mam czas wiec na razie dzwonię i zbieram informacje ile kasiory trzeba
 7. Adam98

  Jajo rekina

  A wogole może ktoś polecić kogoś, sklep, miejsce gdzie można kupić młodego osobnika lub jajko rekina bambusowego, marmurkowego Ewentualnie orientuje się w jakiej cenie można go kupić ?
 8. Adam98

  Jajo rekina

  Jak najmniejszym ale raczej bambusowy jest osiągalny za rozsądne pieniądze ? I jak wyglada sprawa później wyklucia ? Widziałem na yt ze rozcinają jajo i wyjmuja rekina czasami z woreczkiem żółciowym i pytanie kiedy następuje ten moment żeby go wyjmować z jajka.
 9. Adam98

  Jajo rekina

  Nie chce go trzymać w 300 l Nie wspomniałem nawet o tym a zreszta mam jeszce trochę serca Za rok będę stawiał 2000 l only fish i chciałem tylko się na przyszłość dowiedzieć jak z warunkami dla takiego jajka. Czemu ta złośliwość Panowie
 10. Adam98

  Jajo rekina

  Witam. Miał ktoś jajo rekina i doczekał się młodego ? Jakie warunki trzeba zapewnić takiemu jajku ?
 11. Adam98

  Obsada 300l

  Witam. Mam akwarium 300l (prawie 400 w obiegu). Obecnie posiadam 2 błazenki, żółtka i chromisa. Jakie ryby mogę dokupić bezpieczne dla rafy które będą widoczne w akwarium jak żółtek Myślałem o hepatusie ale po pierwsze później bym go sprzedał bo akwarium za małe, nie wiem czy żółtek go nie pogoni i jego podatność na ospę, delikatność mnie przeraża.... Zastanawiałem się tez nad imperatorem ale tu tez jak u Hepatusa i dochodzi skubanie korali. Chciałbym rybę ruchliwa No i o jaskrawych kolorach. Co byście polecili ?
 12. Adam98

  Murena

  A wiecie może gdzie kupić murene wstazkowa ? Akwa świat niestety nie sprzedaje na ta chwile nic
 13. Adam98

  Antennarius

  Miał ktoś odczynienia z Antennariusem i podzieli się doświadczeniami ? Wiecie może gdzie można kupić Anntenariusa ,, rybę wędkę” oprócz erybki?
 14. Adam98

  Rekin bambusowy

  Są w Polsce dostępne rekiny bambusowe ? Kiedyś widzielem ze miała erybka ale obecnie nikt nie ma ... Jaki sklep może sprowadzić tego ,,żarłacza” ? Podobno z jajka nie ma pewności wyklucia i młode ciężko wykarmić czy to prawda ?
 15. Adam98

  Murena

  Niezłe ceny są tych zeber ... a co powiecie o murenie wstążkowej ? Jest trudniejsza w utrzymaniu od nebulosy ?
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.