Jump to content

Pol4566

Klubowicz
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Uk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pol4566

  Sump klika ?

  Witam właśnie zakładam TMC 600 jednak mam "klikający Sump" mianowicie gdy go przesuwam jest odgłos jakby kliknięcia, jakby szkło się o siebie ocierało . Czy ktoś może spotkał się już z czymś takim? A może to normalne?
 2. Pol4566

  Jak przygotować Używane akwarium?

  Wielkie dzięki , a tak sobie myślę może jest jakiś preparat akwarystyczny w ktorym można skalę wymoczyć. co do wybielacza to trochę chyba strach..
 3. Pol4566

  Jak przygotować Używane akwarium?

  Wielkie dzięki za odpowiedz chociaż z tą skałą jakaś szybsza metoda by się przydała, sam myślałem o jakimś wygotowaniu czy wypieczeniu tylko z tego co wiem nie jest to zbyt bezpieczne że względu na potencjalne wydobywanie się toksyn.
 4. Witam chciałbym zapytać czy macie jakieś sprawdzone metody na przygotowanie akwarium z drugiej ręki. Na co zwrócić uwagę, czym wymyć sprzęt i samo akwarium. I co zrobić z żywa skala która jest wysuszona?
 5. Pol4566

  Tropic Marine all for reef

  Dziękuję za odpowiedzi już zwróciłem do sklepu.
 6. Pol4566

  Tropic Marine all for reef

  Witam chciałbym się dowiedzieć czy ktoś może używał tych minerałów. I czy normalny jest osad na butelce, niestety niema daty ważności na etykecie a wolał bym nielac czegoś co mogło by zaszkodzić. W opisie produktu też niema żadnej informacji na ten temat
×

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.