Jump to content

Adam83

Klubowicz
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Adam83

 1. Dzięki za odpowiedz. Będzie w sump-ie więc nie ma problemu. Mam jeszcze trochę czasu do startu to może jakaś inny znajdę.
 2. Witam. Zastanawiam się nad zakupem ww odpieniacza. Może ktoś posiada i się wypowie czy warto kupić czy może coś innego polecacie?
 3. Tak. Wiem że muszę zmienić wysokości.
 4. Może tak będzie lepiej. Od lewej spływ i odpieniacz Redstarfish SQ90, druga komora refugium , trzecia komora pompa DCP 3000.
 5. Chciałem dać odpieniacz ale zastanawiam się czy nie wrzucić go w pierwszej komory. Ogólnie trochę mały ten sump i nie mam pojecia jak to rozwiązać tak zeby było dobrze.
 6. Czy taki sump będzie dobry?
 7. A można jakieś fotki jak u was to wygląda. Start przewiduje pod koniec sierpnia więc jest jeszcze czas na poprawki zanim projekt pojdzie do realizacji. Projekt tego sumpa mam wykonany przez kolegę z tego forum u którego b.dobrze pracuje. Co do tylnej szyby to będzie czarny lacobel. Komin raczej zostawię jak w projekcie.
 8. Zmiana koncepcji tylko kwestia konina zewnętrznego. Może mi ktoś podpowiedzieć jakie wymiary komina zrobić i czy 2x20mm, 1x25mm wystarczą taka hydraulika?
 9. Tak jak pisałem to mój pierwszy baniak morski i jak ogarnę temat w takiej kostce to będę myślał nad wiekszym. Druga sprawa jeżdżę na kontrakty i przez miesiąc moja żona będzie się tym opiekować. Do tej pory zajmuje się 450 i kotnikiem a teraz dojdzie jeszcze jeden baniak.
 10. Witam wszystkich. To będzie moje pierwsze akwarium morskie więc potrzebował bym małej pomocy. Przygotowałem rysunki ale nie mam wszystkich wymiarów a chciałbym wysłać projekt do realizacji. Na dzień dzisiejszy to ma być kostka 50x50x50 z panelem. Dolewka będzie w szafce 40x20x40. I tutaj pierwsze pytanie jaka pompa do dolewki? Odpieniacz Tunze 9004. Cyrkulator Tunze 6020/6025 lub 6040 ze sterownikiem Pompa obiegowa nie mam pojęcia jaką. Liczę na waszą pomoc. Lampa led od Aqua Dreams 50W UV, 35W ROYAL BLUE, 10W 6500k. Grzałka 300W Eheim Poniżej wrzucam rysunki. Z góry dziękuję za każdą pomoc.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.