Jump to content

TalonLeTraceur

Klubowicz
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Łódź

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jest poprzeczka więc nie da rady. Dziś wkleilem przegrody.
 2. Ma wysokość 50 cm, spokojnie sięgam i ogarnę obsługę odpieniacza Najważniejsze teraz czy dobre wysykosci przegród zrobiłem i czy dobra kolejność filtracji Tak jest Zgadza sie
 3. Pompa ma 10 cm. Doszły drobne poprawki w wysokości w przegrodach po refugium
 4. P Już sprzawdzilem i da radę włożyć do sumpa. Poziom na odpieniacz mirzylem i będę musiał podnieść odpieniacz na kratce, ale już sprawdzałem ile i to nie będzie przeszkadzać w obsłudze odpieniacza, fakt komora na pompę wąska bo 15 cm, ale ma 40 głębokości, mogę zwiększyć o 5 cm na koszt refugium.
 5. Dolewke muszę zrobić w w sumpie bo obok sumpa zostało mi 20 cm a tam właśnie bym miał na jakieś pierdół miejsce
 6. Witam. Takie twór wymyśliłem z przegrodami. Sump o wymiarach 100x40x50. Będzie ok? Ewentualnie czy coś zmienić? Zbiornik będzie miał 120x50x55.
 7. A ile dozujecie f2 na ile litrów i na jaki czas zostawiacie hodowle od startu do zlania i czy w połowie czasu hodowli dodajecie f2? Jeśli tak to w jakiej ilości?
 8. Też mieszam codziennie przed dodaniem do zbiornika i póki co to nic złego się nie dzieje, a dodaje już miesiąc czasu. Za to mnóstwo robactwa chodzi po szybach. Jednakże martwi mnie ten osad. Jest naprawdę gesty. A tak wygląda po wymieszaniu a tak wygląda moje fito podczas hodowli, jaka jest wasza opinia o tym, czy jest to hodowla sinic?
 9. Ale u niektórych osób dopiero opada po miesiącu a u mnie po dwóch dniach
 10. A ja myślałem że to jest cyjano bakteria. Niestety nie posiadam możliwości zbadania pod mikroskopem, ale z tego co czytałem to właśnie sinica ma małe zdolności ruchowe i opada na dno.
 11. Witam. Założyłem hodowle fitoplanktonu na pożywce F2. Obecnie przetrzymuje zlany fitoplankton z reaktora w lodówce, ale po 2 dniach robi się taki osad w butelce. Co to jest, czy to normalne?
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.